mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Masz Peugeot 406? Możesz mieć Ferrari F360!

Masz Peugeot 406? Możesz mieć Ferrari F360!

Dla biedniejszych entuzjastów włoskiej legendy Ferrari brytyjska firma tunerska Extreme przygotowała specjalny kit nadwozia, dzięki któremu można samemu zbudować sobie model F360. Jedyny warunek - trzeba posiadać Peugeot 406.

Masz Peugeot 406? Możesz mieć Ferrari F360!
Brytyjska firma Extreme, specjalizująca się w tuningowaniu samochodów wprowadziła właśnie na rynek w cenie 30 tys. euro specjalny zestaw części nadwozia dzięki któremu w łatwy i szybki sposób z wersji Peugeot 406 Coupe można zbudować rasową wyścigówkę rodem ze stajni Maranello.

W skład kitu wchodzą profesjonalne części karoserii, zderzaki, dach, maska silnika, lusterka, koła, siedzenia, kolor nadwozia w czarnym, czerwonym, żółtym i srebrnym kolorze. Ta wersja pakietu kosztuje równe 15 tys. euro.

Drugie tyle można wydać na optyczne dopieszczenie detali wnętrza z dzieloną przestrzenią między przednimi fotelami i specjalną zaślepkę w miejsce tylnej kanapy. Dzięki zwiększonej powierzchni w tylnej części robi się miejsce dla silnika V8, który z pewnością będzie uwieńczeniem całej metamorfozy.

Komentuj:

~Christopher 2006-09-02

Kutwa: racja, autor tego materialu to amator.

~kutwa 2006-08-18

360!!! nie F360!!! drażnią mnie autorzy artykułów o samochodach, szczególnie w AutoŚwiecie. 0 pojęcia o samochodach. Nawet nazw dobrze przepisac nie potrafią...

~mietek 2006-08-18

to tak jak z malucha robisz porsche....bo ma silnik z tylu ;)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.