mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mazda MPV po ulepszeniach

Mazda MPV po ulepszeniach

Mazda wprowadziła rozległe zmiany w swoim popularnym minivanie MPV. Ulepszenia idą przede wszystkim w kierunku ułatwienia użytkowania tego pojazdu.

Mazda MPV po ulepszeniach

Pozostawione zostały dwie linie modelu MPV: aero o sportowym charakterze z wersjami VS, Aeroremix oraz Sport i standardowa "europejska" z wersjami G oraz B. Wszystkie wersje dostały aluminiowe felgi, przez co koła wydają się o rozmiar większe. Dodatkowo wersje aero mają zwiększoną średnicę rury wydechowej. Wnętrze to przede wszystkim różne kombinacje kolorystyczno-materiałowe wykończenia tapicerki, deski rozdzielczej oraz pozostałych elementów. Nowe siedzenia w drugim rzędzie umożliwiają przesuwanie zaś w trzecim zostały poszerzone, co ma zwiększyć komfort jazdy.
Nowością w napędzie jest czterobiegowa automatyczna skrzynia biegów dla silnika 2,3-litrowego, zaś pięciobiegowa dla silnika 3-litrowego. Nowe silniki zmniejszają zużycie paliwa, poziom emisji zanieczyszczeń oraz redukują hałas wewnątrz pojazdu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.