mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mazda MPV po ulepszeniach

Mazda MPV po ulepszeniach

Mazda wprowadziła rozległe zmiany w swoim popularnym minivanie MPV. Ulepszenia idą przede wszystkim w kierunku ułatwienia użytkowania tego pojazdu.

Mazda MPV po ulepszeniach

Pozostawione zostały dwie linie modelu MPV: aero o sportowym charakterze z wersjami VS, Aeroremix oraz Sport i standardowa "europejska" z wersjami G oraz B. Wszystkie wersje dostały aluminiowe felgi, przez co koła wydają się o rozmiar większe. Dodatkowo wersje aero mają zwiększoną średnicę rury wydechowej. Wnętrze to przede wszystkim różne kombinacje kolorystyczno-materiałowe wykończenia tapicerki, deski rozdzielczej oraz pozostałych elementów. Nowe siedzenia w drugim rzędzie umożliwiają przesuwanie zaś w trzecim zostały poszerzone, co ma zwiększyć komfort jazdy.
Nowością w napędzie jest czterobiegowa automatyczna skrzynia biegów dla silnika 2,3-litrowego, zaś pięciobiegowa dla silnika 3-litrowego. Nowe silniki zmniejszają zużycie paliwa, poziom emisji zanieczyszczeń oraz redukują hałas wewnątrz pojazdu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport