mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mazda Roadster po faceliftingu

Mazda Roadster po faceliftingu

Mazda Motor Corporation częściowo odświeżyła popularny model Roadster, który już dzisiaj znajdzie się w sprzedaży. Początkowo tylko w Japonii, później w ciągu kilku miesięcy w pozostałych krajach.

Mazda Roadster po faceliftingu

Model ten produkowany jest od 1989 roku i w ciągu tego czasu znalazł już ponad 680 000 nabywców, co plasuje to auto w ścisłej czołówce sprzedanych samochodów w tej klasie.
Ten dwumiejscowy samochód z otwieranym dachem z jednej strony sprawia dużo przyjemności podczas jazdy, z drugiej zaś jest niezwykle elegancki. Nowy model oferuje swoim nabywcom szereg udoskonaleń wewnątrz jak i zewnątrz pojazdu, trzy nowe kolory oraz dodatkowe wyposażenie. Sportowy i elegancki wygląd został podkreślony przez zastosowanie aluminiowych wykończeń wewnątrz kabiny, skórzanych siedzeń czy sportowych kół. W wyposażeniu znajduje się nowy system grający BOSE z sześcioma głośnikami, zwiększający moc do 225 W (poprzednio 4 głośniki o mocy 200 W). Nowe kolory to: szary metalik, hebanowy oraz niebieski.

  

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Francja dopłaci do zakupu nowych aut
Francja dopłaci do zakupu nowych aut
Francuski rząd szuka sposobów na wycofanie z ruchu starszych samochodów, które nie spełniają restrykcyjnych norm emisji spalin. Jeden z pomysłów zakłada dopłaty do nowych samochodów.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic