mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mazda Roadster po faceliftingu

Mazda Roadster po faceliftingu

Mazda Motor Corporation częściowo odświeżyła popularny model Roadster, który już dzisiaj znajdzie się w sprzedaży. Początkowo tylko w Japonii, później w ciągu kilku miesięcy w pozostałych krajach.

Mazda Roadster po faceliftingu

Model ten produkowany jest od 1989 roku i w ciągu tego czasu znalazł już ponad 680 000 nabywców, co plasuje to auto w ścisłej czołówce sprzedanych samochodów w tej klasie.
Ten dwumiejscowy samochód z otwieranym dachem z jednej strony sprawia dużo przyjemności podczas jazdy, z drugiej zaś jest niezwykle elegancki. Nowy model oferuje swoim nabywcom szereg udoskonaleń wewnątrz jak i zewnątrz pojazdu, trzy nowe kolory oraz dodatkowe wyposażenie. Sportowy i elegancki wygląd został podkreślony przez zastosowanie aluminiowych wykończeń wewnątrz kabiny, skórzanych siedzeń czy sportowych kół. W wyposażeniu znajduje się nowy system grający BOSE z sześcioma głośnikami, zwiększający moc do 225 W (poprzednio 4 głośniki o mocy 200 W). Nowe kolory to: szary metalik, hebanowy oraz niebieski.

  

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.