Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mazda Roadster po faceliftingu

Mazda Roadster po faceliftingu

Mazda Motor Corporation częściowo odświeżyła popularny model Roadster, który już dzisiaj znajdzie się w sprzedaży. Początkowo tylko w Japonii, później w ciągu kilku miesięcy w pozostałych krajach.

Mazda Roadster po faceliftingu

Model ten produkowany jest od 1989 roku i w ciągu tego czasu znalazł już ponad 680 000 nabywców, co plasuje to auto w ścisłej czołówce sprzedanych samochodów w tej klasie.
Ten dwumiejscowy samochód z otwieranym dachem z jednej strony sprawia dużo przyjemności podczas jazdy, z drugiej zaś jest niezwykle elegancki. Nowy model oferuje swoim nabywcom szereg udoskonaleń wewnątrz jak i zewnątrz pojazdu, trzy nowe kolory oraz dodatkowe wyposażenie. Sportowy i elegancki wygląd został podkreślony przez zastosowanie aluminiowych wykończeń wewnątrz kabiny, skórzanych siedzeń czy sportowych kół. W wyposażeniu znajduje się nowy system grający BOSE z sześcioma głośnikami, zwiększający moc do 225 W (poprzednio 4 głośniki o mocy 200 W). Nowe kolory to: szary metalik, hebanowy oraz niebieski.

  

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koniec produkcji elektrycznego Audi R8 e-tron!
Koniec produkcji elektrycznego Audi R8 e-tron!
Tylko rok trwała produkcja elektrycznej odmiany supersportowego samochodu Audi. Przez niską sprzedaż tego modelu, zostanie on odesłany do lamusa. Czy tak kończy się świetlana przyszłość dla supersportowych "elektryków"?
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj