mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mazda dobrze

Mazda dobrze

Najlepsze wyniki listopada od 12 lat. Rosja, Włochy, Grecja, Portugalia, Francja i Hiszpania biją rekordy sprzedaży, dwucyfrowe wzrosty na siedmiu rynkach.

Mazda dobrze

Mazda Motor Europe po rekordowym październiku ustala swój kolejny rekord sprzedaży. Łącznie, na wszystkich europejskich rynkach sprzedano 20.210 pojazdów. W sumie, od początku roku nabywców znalazło 257.982 auta co daje wynik lepszy o 22% niż w porównywalnym okresie zeszłego roku.

5.275 pojazdów znalazło nabywców na rynku Niemieckim w listopadzie – jest to 26% ogółu sprzedaży na kontynencie. Wzrost o 4% jest jednak nikły w porównaniu z Rosją (+600%), Włochami (+40%), Portugalią (+38%) czy Francją (+28%). 

Liderem sprzedaży jest Mazda 3, która znalazła o 52% więcej nabywców. Kolejny jest pickup B (+43%) i model MPV (+34%) - oba niedostępne w Polsce.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.