mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mazda nagrodzona

Mazda nagrodzona

24 stycznia, podczas uroczystości na Zamku Królewskim w Warszawie, dyrektor marketingu Mazda Motor Europe, Shunsuke Hamamoto i dyrektor zarządzający Mazda Motor Poland, Wojciech Halarewicz, odebrali nagrodę Polskiego Klubu Biznesu w kategorii "Debiut w biznesie 2008".

Mazda nagrodzona
Tytuł dla Mazdy Motor Poland został przyznany za dynamiczny debiut na polskim rynku samochodowym oraz wyniki sprzedaży samochodów Mazda w 2008 r.

- Sprawny rozwój sieci 17 autoryzowanych punktów dealerskich w ciągu kilku miesięcy, znaczne przekroczenie planów sprzedaży i duże zainteresowanie klientów samochodami Mazda potwierdziły prognozy Mazdy Motor Europe odnośnie utworzenia polskiego przedstawicielstwa Mazdy - powiedział Shunsuke Hamamoto po odebraniu statuetki.

- Nagroda Polskiego Klubu Biznesu motywuje nas do dalszej pracy na polskim rynku. Daje jednocześnie sygnał przedsiębiorcom, że nadal jest miejsce dla nowych firm, które z sukcesem mogą rozpocząć działalność w Polsce. Doceniamy fakt, że dostrzeżono nasz debiut i liczymy na dalszy wzrost sprzedaży mimo niepewnej sytuacji ekonomicznej - dodaje Wojciech Halarewicz.

Nagrody Polskiego Klubu Biznesu są przyznawane od 1990 r. przedsiębiorstwom, produktom i ludziom, którzy wyróżnili się w promowaniu polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mazda
Tematy w artykule: Mazda

Podobne wiadomości:

Mazda CX-7 – Wołanie o Diesla

auto motor i sport 0000-00-00

SUV według Mazdy. Ma odpowiednie nadwozie, napęd na cztery koła i wygląda na droższą niż jest. W teście Mazda CX-7. Czy czegoś jej brakuje?

Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie

Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie

Aktualności 2018-02-09

Komentuj:

~Magnum 2009-01-29

"1 samochód sprzedaje salon 2 samochód sprzedaje serwis" Takie motto powinno wisieć w biurze każdego szefa tej branży. Czy wyobrażacie sobie, że przed końcem umowy kredytowej (po 3 latach) umawia się z wami tel. szef salonu, z którego to zakupiliście samochód i zaprasza do kawiarni bądź jak nie macie czasu do Was do pracy? Po co? Aby porozmawiać o sprzedaży kolejnego modelu, oczywiście w rozliczeniu za stary. Dodam jeszcze, że dla stałych klientów oferowany jest wysoki rabat, czasami bezpłatny serwis przez okres gwarancji (całkowicie bezpłatny), o gadżetach nawet nie wspomnę. Oby takie czasy nastały i u nas.

~mike 2009-01-28

Nagrody odbierają a części do nowej mazdy 6 nie potrafią załatwić !

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?