mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > McLaren zapowiada model 570S Coupe

McLaren zapowiada model 570S Coupe

Już za kilka dni salon samochodowy New York International Auto Show, a na nim wyjątkowa premiera: McLaren 570S Coupe. Pierwsze informacje rokują całkiem nieźle.

McLaren zapowiada model 570S Coupe
570S Coupe będzie członkiem rodziny Sports Series, czyli najbardziej przystępnego z trzech stopni wtajemniczenia w McLarenie. Powyżej Sports Series Brytyjczycy zaoferują jeszcze dwie linie: Super Series i Ultimate Series.

Sama nazwa nowego modelu sporo ujawnia: 570 koni mechanicznych to stado drzemiące pod tylną klapą. Konstrukcja nadwozia w dużym stopniu wykorzystuje włókno węglowe. McLaren będzie mierzył w Porsche 911 Turbo, również cenowo. Możemy więc oczekiwać ceny ok. 800 tysięcy złotych. Salon w Nowym Jorku już 1 kwietnia - czekamy niecierpliwie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o McLaren
Tematy w artykule: targi Nowy Jork McLaren Nowy Jork New York

Podobne wiadomości:

Subaru STI Performance Concept pokazany w...

auto motor i sport 2015-04-04

To auto to pokaz możliwości specjalistów z STI Performance Center. Trzeba przyznać, że auto wygląda bardzo bojowo i przydałby się taki model w ofercie Subaru.

McLaren hiperGT - powstaje następca legendy

McLaren hiperGT - powstaje następca legendy

Samochody luksusowe 2016-11-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.