mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mechanik Roku 2006

Mechanik Roku 2006

W dniach 20-21 maja na terenie łódzkiego Centrum Logistycznego Foty odbędzie się czwarta edycja konkursu o tytuł Mechanika Roku 2006.

Konkurs o tytuł Mechanika Roku jest organizowany przez firmę Fota S.A., dystrybutora części zamiennych oraz sprzętu i wyposażenia warsztatowego w Polsce, już od czterech lat. Impreza ta promuje najlepszych mechaników samochodowych oraz popularyzuje w tym środowisku wiedzę i umiejętności fachowe. W poprzednich edycjach konkursu wzięło udział ponad tysiąc mechaników.

Podobnie jak w latach poprzednich, konkurs o tytuł Mechanika Roku 2006 ma zasięg ogólnopolski. Mogą w nim wystartować wszyscy mechanicy samochodowi pracujący w tym zawodzie w Polsce. Rywalizacja przebiega w trzech etapach.

Zwycięzca konkursu zdobędzie tytuł Mechanika Roku 2006 i atrakcyjne nagrody. W tym roku pula nagród wynosi ponad 300 tysięcy zł. Wśród fundatorów nagród znalazły się takie firmy, jak Bosch, Fota, Goodyear,  Lena Lighting, Sosnowski, Stahlwille, Textar, Tiptopol, Valvoline.

Półfinał konkursu zostanie rozegrany w sobotę, 20 maja, w jednej z sal Centrum Logistycznego. Weźmie w nim udział 200 zawodników wyłonionych po pierwszym etapie konkursu. Drugi etap konkursu będzie polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru. Na uczestników czeka trzydzieści pytań o różnym stopniu trudności.

Finał konkursu odbędzie się w niedzielę, 21 maja, w salach wykładowych Akademii Technicznej Leader Service oraz w warsztacie pokazowym Akademii. Piętnastu finalistów będzie miało do wykonania kilkanaście zadań praktycznych. Wyniki IV edycji konkursu o tytuł Mechanika Roku 2006 zostaną ogłoszone w niedzielę, około godz. 15.00.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rekordowy maj dla Skody - globalnie i w Polsce
Rekordowy maj dla Skody - globalnie i w Polsce
Czeska marka dostarczyła w minionym miesiącu 99 tys. samochodów, pobijając zeszłoroczny rekord o 2,4%. Na najlepszy majowy wynik w historii Skody złożyły się silne wzrosty we wszystkich częściach Europy, a swój udział osiągnięciu tego rekordowego rezultatu miał także polski rynek.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech