mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mechanik Roku 2006

Mechanik Roku 2006

W dniach 20-21 maja na terenie łódzkiego Centrum Logistycznego Foty odbędzie się czwarta edycja konkursu o tytuł Mechanika Roku 2006.

Konkurs o tytuł Mechanika Roku jest organizowany przez firmę Fota S.A., dystrybutora części zamiennych oraz sprzętu i wyposażenia warsztatowego w Polsce, już od czterech lat. Impreza ta promuje najlepszych mechaników samochodowych oraz popularyzuje w tym środowisku wiedzę i umiejętności fachowe. W poprzednich edycjach konkursu wzięło udział ponad tysiąc mechaników.

Podobnie jak w latach poprzednich, konkurs o tytuł Mechanika Roku 2006 ma zasięg ogólnopolski. Mogą w nim wystartować wszyscy mechanicy samochodowi pracujący w tym zawodzie w Polsce. Rywalizacja przebiega w trzech etapach.

Zwycięzca konkursu zdobędzie tytuł Mechanika Roku 2006 i atrakcyjne nagrody. W tym roku pula nagród wynosi ponad 300 tysięcy zł. Wśród fundatorów nagród znalazły się takie firmy, jak Bosch, Fota, Goodyear,  Lena Lighting, Sosnowski, Stahlwille, Textar, Tiptopol, Valvoline.

Półfinał konkursu zostanie rozegrany w sobotę, 20 maja, w jednej z sal Centrum Logistycznego. Weźmie w nim udział 200 zawodników wyłonionych po pierwszym etapie konkursu. Drugi etap konkursu będzie polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru. Na uczestników czeka trzydzieści pytań o różnym stopniu trudności.

Finał konkursu odbędzie się w niedzielę, 21 maja, w salach wykładowych Akademii Technicznej Leader Service oraz w warsztacie pokazowym Akademii. Piętnastu finalistów będzie miało do wykonania kilkanaście zadań praktycznych. Wyniki IV edycji konkursu o tytuł Mechanika Roku 2006 zostaną ogłoszone w niedzielę, około godz. 15.00.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kia Optima Plug-in Hybrid - polskie ceny
Kia Optima Plug-in Hybrid - polskie ceny
Kia po raz pierwszy w historii wprowadza na rynek samochód w wersji hybrydowej typu plug-in. Model Optima jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. Importer koreańskiej marki ustalił cenę na poziomie 164 900 zł.