mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mechanik Roku Hondy

Mechanik Roku Hondy

Ponad stu kandydatów wzięło udział w siódmej edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszego mechanika w sieci autoryzowanych serwisów samochodów marki Honda. Celem inicjatywy było nie tylko wyłonienie zwycięzcy konkursu, ale również stworzenie szansy na pogłębienie wiedzy zawodowej, zdobycie nowych doświadczeń, a co najważniejsze – ocenę umiejętności w warunkach współzawodnictwa.

Mechanik Roku Hondy
Finał konkursu odbył się 4 listopada br. w Ośrodku Szkoleniowym Honda Poland w Warszawie. Do rywalizacji zaproszono dziesięć osób, które uzyskały najlepsze wyniki podczas eliminacji. Zmagania podzielono na dwie części: pisemną oraz praktyczną. W ramach tej drugiej, uczestnicy musieli ocenić stan techniczny podzespołów przekładni automatycznej, wykazać się znajomością budowy silnika wysokoprężnego i-DTEC, a także określić powód wystąpienia usterki w samochodzie Honda Civic. Dodatkowym utrudnieniem było ograniczenie czasowe na wykonanie każdego z zadań. Nad prawidłowością przebiegu rywalizacji czuwali specjaliści z działu serwisu firmy Honda Poland.

Zdaniem Marcina Żaczka, odpowiedzialnego za organizację konkursu, walka o tytuł najlepszego mechanika Hondy była niezmiernie wyrównana. Wszyscy finaliści wykazali się dużą wiedzą i doświadczeniem zawodowym, a o ostatecznym wyniku zdecydowały pojedyncze punkty.

Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu otrzymali cenne nagrody rzeczowe, które zostały wręczone przez prezesa Honda Poland, pana Katsushi Inoue oraz przedstawicieli Shell Polska, sponsora tego wydarzenia.

Klasyfikacja końcowa konkursu:
I miejsce – Bogusław Jeż z firmy IGMAR AD Sp. z o.o. w Słupsku
II miejsce – Krzysztof  Figura z firmy AUTOKOPEX Sp. z o.o. w Katowicach
III miejsce – Tomasz Klamann z firmy ARIES MOTOR Sp. z o.o. w Warszawie

Podobne wiadomości:

Odświeżona Honda Jazz z nowym silnikiem

Odświeżona Honda Jazz z nowym silnikiem

Aktualności 2017-08-15

Honda Civic Sedan – droższa niż hatchback

Honda Civic Sedan – droższa niż hatchback

Aktualności 2017-05-01

Polski importer Hondy opublikował cenniki modelu Civic w wersji sedan. Japońska firma położyła duży nacisk na wyposażenie związane z bezpieczeństwem, dlatego ceny popularnego kompakta są dość wysokie.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.