mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mechanik Roku Hondy

Mechanik Roku Hondy

Ponad stu kandydatów wzięło udział w siódmej edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszego mechanika w sieci autoryzowanych serwisów samochodów marki Honda. Celem inicjatywy było nie tylko wyłonienie zwycięzcy konkursu, ale również stworzenie szansy na pogłębienie wiedzy zawodowej, zdobycie nowych doświadczeń, a co najważniejsze – ocenę umiejętności w warunkach współzawodnictwa.

Mechanik Roku Hondy
Finał konkursu odbył się 4 listopada br. w Ośrodku Szkoleniowym Honda Poland w Warszawie. Do rywalizacji zaproszono dziesięć osób, które uzyskały najlepsze wyniki podczas eliminacji. Zmagania podzielono na dwie części: pisemną oraz praktyczną. W ramach tej drugiej, uczestnicy musieli ocenić stan techniczny podzespołów przekładni automatycznej, wykazać się znajomością budowy silnika wysokoprężnego i-DTEC, a także określić powód wystąpienia usterki w samochodzie Honda Civic. Dodatkowym utrudnieniem było ograniczenie czasowe na wykonanie każdego z zadań. Nad prawidłowością przebiegu rywalizacji czuwali specjaliści z działu serwisu firmy Honda Poland.

Zdaniem Marcina Żaczka, odpowiedzialnego za organizację konkursu, walka o tytuł najlepszego mechanika Hondy była niezmiernie wyrównana. Wszyscy finaliści wykazali się dużą wiedzą i doświadczeniem zawodowym, a o ostatecznym wyniku zdecydowały pojedyncze punkty.

Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu otrzymali cenne nagrody rzeczowe, które zostały wręczone przez prezesa Honda Poland, pana Katsushi Inoue oraz przedstawicieli Shell Polska, sponsora tego wydarzenia.

Klasyfikacja końcowa konkursu:
I miejsce – Bogusław Jeż z firmy IGMAR AD Sp. z o.o. w Słupsku
II miejsce – Krzysztof  Figura z firmy AUTOKOPEX Sp. z o.o. w Katowicach
III miejsce – Tomasz Klamann z firmy ARIES MOTOR Sp. z o.o. w Warszawie

Podobne wiadomości:

Honda pracuje nad hybrydą

Honda pracuje nad hybrydą

Technika 2017-01-12

Honda WR-V debiutuje w Brazylii

Honda WR-V debiutuje w Brazylii

Aktualności 2016-11-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa
Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa
Samochody z Sant Agata Bolognese mają ognisty temperament. Dosłownie. Lamborghini dołącza do „ekskluzywnego” grona, gdzie do tej pory brylowało Porsche 911 GT3 RS i Ferrari 458 Italia.
Odgadnij model Odgadnij model