mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Medal Europejski za Caddy

Medal Europejski za Caddy

Volkswagen Poznań został laureatem XI Edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów. Wyróżnionym produktem jest pochodzący z poznańskiej fabryki Volkswagen Caddy.

Uroczyste wręczenie Medali Europejskich dla Wyrobów miało miejsce
w siedzibie Business Centre Club w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Wśród laureatów tegorocznej edycji znalazł się Volkswagen Poznań, a nagrodzonym produktem jest wytwarzany w Poznaniu Volkswagen Caddy.

"Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. Jest ono potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów." – powiedział Jorn Reimers, Prezes Zarządu Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Volkswagen Caddy jest samochodem użytkowym, produkowanym w kilku wersjach nadwoziowych: furgon, kombi i Life. W ofercie dostępna jest obszerna paleta silników, obejmująca dwa silniki benzynowe (o pojemności 1.4l i 1.6l) i dwa silniki wysokoprężne (1.9l TDI oraz 2.0 SDI), a także bogata lista wyposażenia dodatkowego. Samochód oferowany jest także w wersjach specjalistycznych, przygotowywanych na indywidualne zamówienia odbiorców.

Medal Europejski jest ogólnopolskim przedsięwzięciem organizowanym przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club.

Zobacz więcej o model Volkswagen Caddy

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS. Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.