mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Medal Europejski za Caddy

Medal Europejski za Caddy

Volkswagen Poznań został laureatem XI Edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów. Wyróżnionym produktem jest pochodzący z poznańskiej fabryki Volkswagen Caddy.

Uroczyste wręczenie Medali Europejskich dla Wyrobów miało miejsce
w siedzibie Business Centre Club w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Wśród laureatów tegorocznej edycji znalazł się Volkswagen Poznań, a nagrodzonym produktem jest wytwarzany w Poznaniu Volkswagen Caddy.

"Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. Jest ono potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów." – powiedział Jorn Reimers, Prezes Zarządu Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Volkswagen Caddy jest samochodem użytkowym, produkowanym w kilku wersjach nadwoziowych: furgon, kombi i Life. W ofercie dostępna jest obszerna paleta silników, obejmująca dwa silniki benzynowe (o pojemności 1.4l i 1.6l) i dwa silniki wysokoprężne (1.9l TDI oraz 2.0 SDI), a także bogata lista wyposażenia dodatkowego. Samochód oferowany jest także w wersjach specjalistycznych, przygotowywanych na indywidualne zamówienia odbiorców.

Medal Europejski jest ogólnopolskim przedsięwzięciem organizowanym przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club.

Zobacz więcej o model Volkswagen Caddy

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Milionowy egzemplarz Nissana Juke
Milionowy egzemplarz Nissana Juke
Osiem lat po debiucie pierwszego miejskiego crossovera Nissana, z linii produkcyjnej zakładów w Sunderland zjechał milionowy Juke. Nowy egzemplarz powstaje w brytyjskiej fabryce średnio co 105 sekund.