mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Megadługa Mazda

Megadługa Mazda

Już od dziś do 28 lutego użytkownicy jednej z tokijskich stacji metra będą mogli zobaczyć najdłuższą reklamę samochodową na świecie. Ma ona zachęcić do zapoznania się z nową Mazdą Premacy.

Megadługa Mazda

Nie przypadkowo niecodzienną reklamę umieszczono w takim miejscu. Wybrana została stacja w dzielnicy biznesowej, którą odwiedza dziennie kilka tysięcy osób w podróży do i z pracy. Samo ogłoszenie również przedstawia ludzi, a ściśle 60 portretów rodzin.

Na 311 metrach długości 106 różnych zdjęć przedstawia członków tychże właśnie zwykłych rodzin, potencjalnych i najlepszych klientów Mazdy Premacy. Model ten oferuje przestrzeń dla 6 osób i ich dużego bagażu, czym z pewnością zaspokoi potrzeby rodziny u progu wakacji.

Producent poinformował również, że będzie się starał o wpisanie swojego reklamowego rekordu do księgi Guinnessa. Według niego, nowa reklama jest o 37 metrów dłuższa od tej z 1998 roku zachęcającej do odwiedzenia rzymskiej opery.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.