mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Megadługa Mazda

Megadługa Mazda

Już od dziś do 28 lutego użytkownicy jednej z tokijskich stacji metra będą mogli zobaczyć najdłuższą reklamę samochodową na świecie. Ma ona zachęcić do zapoznania się z nową Mazdą Premacy.

Megadługa Mazda

Nie przypadkowo niecodzienną reklamę umieszczono w takim miejscu. Wybrana została stacja w dzielnicy biznesowej, którą odwiedza dziennie kilka tysięcy osób w podróży do i z pracy. Samo ogłoszenie również przedstawia ludzi, a ściśle 60 portretów rodzin.

Na 311 metrach długości 106 różnych zdjęć przedstawia członków tychże właśnie zwykłych rodzin, potencjalnych i najlepszych klientów Mazdy Premacy. Model ten oferuje przestrzeń dla 6 osób i ich dużego bagażu, czym z pewnością zaspokoi potrzeby rodziny u progu wakacji.

Producent poinformował również, że będzie się starał o wpisanie swojego reklamowego rekordu do księgi Guinnessa. Według niego, nowa reklama jest o 37 metrów dłuższa od tej z 1998 roku zachęcającej do odwiedzenia rzymskiej opery.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.