mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mercedes-Benz "Lease&Go"

Mercedes-Benz "Lease&Go"

Mercedes-Benz stworzył zupełnie nową formułę leasingową łączącą w jednej umowie leasing samochodu, serwis przez całą długość umowy oraz ubezpieczenie. Jest to odpowiedź na oczekiwania klientów - zmniejszenie liczby formalności oraz obniżenie i stałość kosztów.

Mercedes-Benz
Zawierając umowę leasingową, nabywca otrzymuje darmowe ubezpieczenie oraz usługi serwisowe (w dwóch opcjach, do wyboru). Również sama długość umowy zostaje dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu Klient Mercedesa może skupić się na użytkowaniu samochodu w myśl zasady: "Tankujesz i jeździsz! My zajmujemy się resztą".
Istotną zmianą względem standardowych umów leasingowych jest stałość wysokości rat płaconych w złotówkach.  Gwarantuje ona Klientom Mercedesa bezpieczeństwa kosztów. W tradycyjnych formułach leasingowych określana była jedynie minimalna wartość końcowa pojazdu, która mogła ulec zmianie. Wysokość rat mogła być także uzależniona od wahań kursu walut.
"Lease&Go" poza korzyściami płynącymi z obowiązywania samej umowy, daje także możliwość wyboru sposobu jej zakończenia. Klient, zależnie od potrzeb, może po upływie jej terminu zwrócić samochód, wykupić go za określoną w umowie wartość końcową, lub wydłużyć ją na kolejny okres. Nie ma w tym zakresie presji czasowej - ostateczną decyzję wystarczy podjąć w terminie do 4 miesięcy przed zakończeniem umowy.

Podobne wiadomości:

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Premiery 2016-03-16

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross