mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mercedes-Benz Vito samochodem polskich kupców

Mercedes-Benz Vito samochodem polskich kupców

26 maja podczas gali, która odbyła się w warszawskim teatrze Capitol, ogłoszono zwycięzców konkursu „Złote Paragony – Nagroda Kupców Polskich”. Na statuetkę w kategorii „Samochód Kupca” zasłużył sobie Mercedes Vito

Mercedes-Benz Vito samochodem polskich kupców
Złote Paragony to prestiżowa nagroda przyznawana w ramach konkursu miesięcznika „Hurt & Detal”. Wyróżnia ona najlepsze produkty i usługi, które w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce. Do rywalizacji o „Złote Paragony” stanęło niemal 350 produktów w 51 kategoriach. Produkty oceniane były za pomocą ankiet nadsyłanych przez czytelników magazynu, pochodzących z całej Polski i reprezentujących wszystkie gałęzie handlu detalicznego i hurtowego.
Mercedes-Benz otrzymał statuetkę w kategorii „Samochód Kupca” za dostawczy model Vito 113 CDI Furgon.

„Bardzo cieszę się, że Kupcy docenili główne walory Vito, czyli niezawodność, praktyczność oraz niskie koszty eksploatacji” – mówi Piotr Wójcik, Marketing & Produkt Manager, który odbierał statuetkę. – „Są to cechy najważniejsze dla spokojnego prowadzenia handlu w branży FMCG, gdzie liczy się szybka dostawa, zaś koszty odgrywają dużą rolę”.

Nowy Vito Furgon jest udoskonaloną wersją swego poprzednika. 4-cylindrowy silnik CDI i pakiet wydajnościowy BlueEFFICIENCY łączą tak istotną dla samochodów dostawczych wydajność z ekonomiczną eksploatacją. Dużą ładowność zapewnia kilka wariantów przestrzeni ładunkowej. Ścianka działowa i płaska podłoga z uchwytami zabezpieczają towar przed przesuwaniem. Dzięki napędowi 4x4 Vito może pochwalić się lepszą przyczepnością  na drodze; do tego zaś dochodzi charakterystyczna dla Mercedesa żywotność i niezawodność.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mercedes Vito
Mercedes Vito
Cena podstawowa już od: 103 689 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. kombi van-4dr. minibus-4dr.

Podobne wiadomości:

Mercedes Citan 111 CDI – przedsiębiorczość z gwiazdą

Mercedes Citan 111 CDI – przedsiębiorczość z...

Testy samochodów 2015-12-09

Mercedes Klasa E W213 – brak weny u projektantów

Mercedes Klasa E W213 – brak weny u...

Premiery 2016-01-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Jetta zadebiutuje w Detroit
Volkswagen Jetta zadebiutuje w Detroit
Niemiecki producent opublikował kolejne grafiki ukazujące kolejne wcielenie popularnego modelu Jetta. samochód zadebiutuje na salonie motoryzacyjnym w Detroit.