mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mercedes-Benz triumfuje we Fleet World Honours

Mercedes-Benz triumfuje we Fleet World Honours

Mercedes-Benz otrzymał podwójne wyróżnienie w prestiżowym konkursie branży motoryzacyjnej Fleet World Honours i potwierdził swoje przywództwo w segmencie limuzyn oraz lekkich aut dostawczych. Mercedes-Benz Klasy S oraz Mercedes-Benz Sprinter zdobyły, a właściwie utrzymały posiadane już wyróżnienia Fleet World Honours w swoich kategoriach. Klasa S zwyciężyła po raz trzeci, a Sprinter - po raz czwarty z rzędu.

Mercedes-Benz triumfuje we Fleet World Honours
Wyróżnienia Fleet World Honours są co roku przyznawane producentom, firmom usługowym i ludziom, którzy reprezentują najwyższy poziom jakości w branży. Oceny dokonuje zespół czołowych ekspertów oraz członków kolegium redakcyjnego magazynu Fleet World. W tym roku ceremonia wręczenia nagród odbyła się 11 maja w Królewskim Klubie Samochodowym przy ulicy Pall Mall w Londynie.
Steve Moody, redaktor magazynu Fleet World i przewodniczący jury: - Klasa S wciąż wyznacza standardy w segmencie aut luksusowych. Bez względu na warunki drogowe, nie ma sobie równych pod względem wyrafinowania oraz komfortu. Udoskonalona wersja 350 BlueTEC spełnia normę Euro VI i wyprzedza konkurencję w dziedzinie ochrony środowiska.
Powszechnie uznawana za najlepszą limuzynę na świecie, Klasa S dysponuje w aktualnym wydaniu m.in. funkcją ECO stop/start oraz zaawansowaną przekładnią automatyczną 7G-Tronic Plus.
John Kendall, redaktor Van Fleet World: - Mercedes-Benz Sprinter to pierwszy w klasie model oferowany z systemem start-stop, z silnikiem diesla spełniającym normę emisji spalin Euro V oraz z układem stabilizacji toru jazdy ESP. Jeśli wziąć pod uwagę precyzję prowadzenia, komfort jazdy czy niski poziom hałasu, trudno uwierzyć, że Sprinter oferuje przestrzeń ładunkową o objętości nawet 17 metrów sześciennych.
Sprinter jest klasowym wzorcem pod względem funkcjonalności, niezawodnodności, bezpieczeństwa i ogólnych kosztów utrzymania, a niewielki apetyt i niska emisja spalin - także w wersji NGT, zasilanej benzyną i autogazem - czynią go liderem także w dziedzinie ochrony środowiska.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mercedes Sprinter
Mercedes Sprinter
Cena podstawowa już od: 103 443 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. rama-2dr.
Tematy w artykule: Sprinter dostawcze Mercedes-Benz

Podobne wiadomości:

Mercedes Citan 111 CDI – przedsiębiorczość z gwiazdą

Mercedes Citan 111 CDI – przedsiębiorczość z...

Testy samochodów 2015-12-09

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów
Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów
Polska Izba Ubezpieczeń przygotowała raport, który proponuje rozwiązania zmniejszające liczbę wypadków drogowych w Polsce. Chodzi o możliwość taryfikacji ubezpieczenia OC w oparciu o mandaty i punkty karne.