mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mercedes Sprinter: Będzie minibus

Mercedes Sprinter: Będzie minibus

Pod koniec bieżącego roku koncern DaimlerChrysler wprowadzi do sprzedaży przedłużoną wersję nowej generacji modelu Sprinter. Auto będzie oferować aż 22 miejsca i tym samym zasili segment minibusów.

Mercedes Sprinter: Będzie minibus
Nowy Sprinter, który w Polsce zadebiutuje już na początku czerwca br. w przedłużonej wersji oferowany będzie w czterech wariantach nadwoziowych o długości od 5,91 m. do 7,67 m. Dopuszczalna masa całkowita poszczególnych modeli będzie wynosić 3,5, 3,88 i 5 ton.

W ofercie dostępne będą także różne warianty silnikowe z przedziału od 88 KM do 150 KM. W opcji dostępny będzie napęd na cztery koła, a w skład seryjnego wyposażenia wejdzie między innymi system ESP, asystent hamowania, a wewnątrz do dyspozycji pasażerów mini-bar z ciepłą wodą. Na razie nie znane są jednak ceny Sprintera w wersji minibus.

Czytaj także:

Iveco na 17 osób 2006-05-19

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mercedes Sprinter
Mercedes Sprinter
Cena podstawowa już od: 103 443 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. rama-2dr.

Podobne wiadomości:

Iveco na 17 osób

Iveco na 17 osób

Aktualności 2006-05-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.