mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mercedes też ruszył z "kratkami"

Mercedes też ruszył z "kratkami"

Pięć modeli samochodów osobowych marki Mercedes jest obecnie dostępnych w wersji z homologacją ciężarową. W tym roku do tej gamy aut pozwalających na odliczenie pełnego VAT dołączą jeszcze 3 modele.

Mercedes też ruszył z
Żeby możliwe było uzyskanie odliczenia VAT samochód musi posiadać specjalną homologację AF i spełniać warunek ładowności powyżej 500 kg. W ofercie Mercedes-Benz znajduję się już pięć różnych klas samochodów osobowych oferowanych w takiej specyfikacji. Klienci mogą wybierać spośród mniejszych modeli czterosobowych, bądź dużych pięcioosobowych.

Czteroosobowe wersje "ciężarowe" zostały utworzone z klasy A, klasy B oraz klasy C kombi. Najmniejszy z Mercedesów dla przedsiębiorców oferowany będzie w wersji benzynowej A 150 oraz wysokoprężnej A 180 CDI. Klasa B dostępna jest również w jednej wersji benzynowej (B 170) oraz dwóch wysokoprężnych (B 180 CDI i B 200 CDI). Z kolei C klasę Tourer można zamówić z dwoma silnikami benzynowymi (C 180 K i C 200 K) oraz dwoma dieslami (C 220 CDI i C 320 CDI).

Jeśli koniecznie chcemy mieć możliwość przewiezienia dodatkowo czterech pasażerów to musimy zdecydować się bądź na klasę R, bądź GL. Ten pierwszy model z homologacją ciężarową dostępny jest w trzech wersjach silnikowych (R 320 CDI, R 350 CDI i R 350), zaś GL w czterech (GL 320 CDI, GL 350 CDI, GL 420 CDI oraz GL 450 CDI).

Od połowy roku do sprzedaży wejdą trzy kolejne modele (ML i GLK oraz nieco później nowa Klasa E kombi) spełniające warunki do odliczenia 100% VAT. Do tego czasu klienci mogą skorzystać z preferencyjnego leasingu 105%, który w połączeniu z możliwością odliczenia 6.000 zł na dotychczasowych warunkach stanowi równie atrakcyjną ofertę, jak w przypadku samochodów z homologacją ciężarową.

Podobne wiadomości:

Nowy Mercedes Sprinter już w przyszłym roku

Nowy Mercedes Sprinter już w przyszłym roku

Aktualności 2017-10-03

Mercedes publikuje ceny pickupa Klasy X

Mercedes publikuje ceny pickupa Klasy X

Aktualności 2017-09-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic