mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Metzeler szuka praktykantów

Metzeler szuka praktykantów

Firma Metzeler, rozwijająca swoją działalność na terenie wałbrzyskiej strefy ekonomicznej, zainteresowana jest współpracą ze szkołami ponadgimnazjalnymi. Współpraca polegałaby na organizacji dla uczniów praktyk i szkoleń w firmie.

Metzeler szuka praktykantów

Korzyść z tego byłaby obopólna. Uczniowie po zakończeniu szkoły mieliby gwarancję zatrudnienia, a zakład nie miałby problemu ze znalezieniem pracowników.

12 kwietnia przedstawiciele firmy Metzeler gościli u siebie władze powiatu, dyrektorów szkół, które prowadzą kształcenie zawodowe, i dwóch powiatowych placówek – zajmującej się kształceniem praktycznym i poradnictwem zawodowym. Zaprezentowali swoją firmę i zaprosili do jej zwiedzania. W najbliższym czasie odbędzie się robocze spotkanie, na którym zostaną omówione szczegóły współpracy.

Metzeler działa n terenie WSSE od 1999 roku. Grupa zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem karoseryjnych systemów uszczelniających oraz samochodowych prowadnic okiennych. Zatrudnia około 10 tys. pracowników w 30 zakładach produkcyjnych głownie w Ameryce Północnej i Europie i Azji. Filie europejskiej firmy składającej się z trzynastu zakładów znajdują się we Francji, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, w Hiszpanii, Polsce i Niemczech. Metzeler swój bogaty asortyment dostarcza do  ponad 50 typów samochodów produkowanych na całym świecie - począwszy od Alfy Romeo aż po Volvo.

Dodajmy, że w styczniu firma Metzeler Automotive Profile Systems została wybrana jako dostawca Systemu Uszczelnienia Okien w nowym modelu Klasy E (sedan i wagon). Jako główny klient Metzelera, DaimlerChrysler wraz ze swoją marką  Mercedes Benz będzie w tym czasie odbiorcą uszczelek dla okien dla wszystkich głównych linii samochodów (Klasy A-/B-/C-/E-/S).

Przeczytaj także:

Metzeler - od Audi aż po VW (2006-03-08)


 


Podobne wiadomości:

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

Polskie drogi 2017-01-16

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Podobno dobrego gustu nie można kupić nawet za największe pieniądze. Jednak całkiem spora suma pieniędzy pozwoli nam kupić coś totalnie bezgustownego. Oto najnowszy samochód od Dartz, który jest potwierdzeniem.