mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Metzeler szuka praktykantów

Metzeler szuka praktykantów

Firma Metzeler, rozwijająca swoją działalność na terenie wałbrzyskiej strefy ekonomicznej, zainteresowana jest współpracą ze szkołami ponadgimnazjalnymi. Współpraca polegałaby na organizacji dla uczniów praktyk i szkoleń w firmie.

Metzeler szuka praktykantów

Korzyść z tego byłaby obopólna. Uczniowie po zakończeniu szkoły mieliby gwarancję zatrudnienia, a zakład nie miałby problemu ze znalezieniem pracowników.

12 kwietnia przedstawiciele firmy Metzeler gościli u siebie władze powiatu, dyrektorów szkół, które prowadzą kształcenie zawodowe, i dwóch powiatowych placówek – zajmującej się kształceniem praktycznym i poradnictwem zawodowym. Zaprezentowali swoją firmę i zaprosili do jej zwiedzania. W najbliższym czasie odbędzie się robocze spotkanie, na którym zostaną omówione szczegóły współpracy.

Metzeler działa n terenie WSSE od 1999 roku. Grupa zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem karoseryjnych systemów uszczelniających oraz samochodowych prowadnic okiennych. Zatrudnia około 10 tys. pracowników w 30 zakładach produkcyjnych głownie w Ameryce Północnej i Europie i Azji. Filie europejskiej firmy składającej się z trzynastu zakładów znajdują się we Francji, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, w Hiszpanii, Polsce i Niemczech. Metzeler swój bogaty asortyment dostarcza do  ponad 50 typów samochodów produkowanych na całym świecie - począwszy od Alfy Romeo aż po Volvo.

Dodajmy, że w styczniu firma Metzeler Automotive Profile Systems została wybrana jako dostawca Systemu Uszczelnienia Okien w nowym modelu Klasy E (sedan i wagon). Jako główny klient Metzelera, DaimlerChrysler wraz ze swoją marką  Mercedes Benz będzie w tym czasie odbiorcą uszczelek dla okien dla wszystkich głównych linii samochodów (Klasy A-/B-/C-/E-/S).

Przeczytaj także:

Metzeler - od Audi aż po VW (2006-03-08)


 


Podobne wiadomości:

Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek

Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek

Polskie drogi 2017-12-05

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.