mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Miał cztery promile i jechał

Miał cztery promile i jechał

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali kierowcę malucha, który zawartością alkoholu we krwi zbliżył się do dawki śmiertelnej - miał cztery promile. Został zatrzymany, gdy porzuciwszy swój pojazd, szedł w stronę domu pociągając z butelki piwo. Kolejne trzymał w ręce.

Miał cztery promile i jechał

Do zatrzymania doszło dziś (19.10.) ok. 13:30. Jak ustalili policjanci, mężczyzna uszkadzając betonowe ogrodzenie wyjechał Fiatem 126 p. spod sklepu w miejscowości Frączków gm. Samborzec.

Policjanci powiadomieni przez okolicznych mieszkańców zatrzymali 29–letniego, pijanego kierowcę w momencie, gdy ten szedł w stronę domu popijając piwo z butelki. Chwilę wcześniej zatrzymany wjechał do sadu, gdzie porzucił auto.

Okazało się , że za podobny czyn mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 2007 r. Jutro policjanci doprowadzą go do prokuratora, jeśli do tego czasu kierowca wytrzeźwieje.

Komentuj:

~zadziwiony 2006-10-20

normalny człowiek z takim stęzeniem alkoholu umiera, a ten jeszcze mógł jechać...z drugiej strony piechota nie dałby rady. Ale zgadzam sie, ze powinni gościa zamknąć i skazac jak za próbę morderstwa.

~jadzia 2006-10-20

Zabrać takiemu prawko na zawsze.Szczęście że nic nikomu się nie stało.Takich wariatów jest za dużo.

~cytryniarz 2006-10-19

ale mogl spowodowac wypadek

~alek 2006-10-19

no i co sie stalo?? do domo dojechal? dojechal!! widac jakis zaprawiony w bojach

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.