mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Michał Żebrowski i Mercedes Klasy E - dwie gwiazdy Grupy Wróbel

Michał Żebrowski i Mercedes Klasy E - dwie gwiazdy Grupy Wróbel

Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu, czyli Dawna Wytwórnia Filmów Fabularnych gościła niedawno wyjątkowe gwiazdy. Zaprezentowano tam nowego Mercedesa Klasy E oraz ambasadora Grupy Wróbel, Michała Żebrowskiego.

Michał Żebrowski i Mercedes Klasy E - dwie gwiazdy Grupy Wróbel

Odpowiedni klimat przed premierą nowego Mercedesa Klasy E wprowadziła specjalnie przygotowana ekspozycja klasycznych modeli Mercedesa Klasy E. W łączniku prowadzącym do studio filmowego pojawiły się wyjątkowe eksponaty, w tym jeden z 1958 r.

- Proszę Państwa, tego wieczoru nic nie jest przypadkowe, dlatego jesteśmy właśnie w tym miejscu. Najnowocześniejsze technologie cały czas przeplatają się tutaj z historią, która w pewien sposób je tworzyła. To tak jak nasze samochody, choć pełne innowacyjności, wciąż zachowują swoją z niczym nieporównywalną klasą. Ale to miejsce też pasuje idealnie do naszego gościa, Michała Żebrowskiego, który od wielu lat związany jest z kulturą, sztuką, teatrem i filmem - powiedział Michał Łuczak, prezes Grupy Wróbel.

Podczas wieczoru zaprezentowano multimedialne show, którego finałem było odsłonięcie nowej Klasy E. Było to pierwsze takie wydarzenie zorganizowane we wrocławskim CeTA. Przy okazji Grupa Wróbel zaprezentowała swojego nowego ambasadora. Jest nim znany i ceniony aktor, Michał Żebrowski, który przez następny rok będzie promował modele spod znaku gwiazdy od wrocławskiego dealera.

Cenię sobie Mercedesa przede wszystkim jako ojciec, bo bezpieczeństwo mojej rodziny jest dla mnie najważniejsze. Z kolei jako artysta uważam, że tworzenie tak perfekcyjnych samochodów to po prostu sztuka. Bardzo się cieszę na współpracę z Grupą Wróbel, która jest mecenasem kultury i sztuki. Reprezentujemy te same wartości, to bardzo cenne – powiedział Michał Żebrowski.

Wrocławska premiera nowego Mercedesa Klasy E zapoczątkowała cykl spotkań, które dealer będzie kontynuował w swoich oddziałach przez następne dni.

 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mercedes Klasa E
Mercedes Klasa E
Cena podstawowa już od: 187 100 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr. kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Mercedes CLS trzeciej generacji odsłonięty!

Mercedes CLS trzeciej generacji odsłonięty!

Aktualności 2017-12-01

Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza

Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia wnętrza

Ciężarówki i Autobusy 2017-12-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.