mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Michelin rozdaje vouchery

Michelin rozdaje vouchery

Na początku kwietnia wystartowała akcja specjalna Serwisu Klienta Michelin pod hasłem „Oszczędzaj z Michelin”. Kierowcy, którzy kupią opony, otrzymają voucher o wartości 200 zł.

Michelin rozdaje vouchery
Kierowcy, którzy między 1 kwietnia a 31 maja 2012 roku kupią komplet nowych opon Michelin do samochodu osobowego, 4x4 lub SUV i zarejestrują się w tym czasie w Serwisie Klienta Michelin, otrzymają voucher o wartości 200 zł. Będzie go można wykorzystać do końca 2012 r. na zakup kolejnego kompletu opon lub podarować wybranej osobie.

Michelin zrefunduje część kosztu zakupu opon 4 tysiącom posiadaczy voucherów. O prawie do wykorzystania zniżki zdecyduje kolejność zgłoszeń. Na stronie Serwisu Klienta Michelin będzie można obserwować „licznik” wykorzystanych voucherów.

Po dokonaniu rejestracji w Serwisie Klienta Michelin, voucher będzie przysłany przez Michelin bezpośrednio na podany adres domowy. Kierowca, który do końca maja kupi opony, poza otrzymaniem zniżki na kolejne opony, dodatkowo jest automatycznie objęty bezpłatną ochroną assistance gwarantowaną w ramach programu Serwis Klienta Michelin.

Pakiet assistance obowiązuje 24 h na dobę na terenie całej Europy. Ochrona Michelin udzielana jest w następujących sytuacjach: gdy kierowca przebije oponę, gdy zabraknie mu paliwa w baku lub zatankuje niewłaściwe paliwo oraz w przypadku zgubienia lub zatrzaśnięcia kluczyków. Potrójne pakiety assistance przysługują wszystkim kierowcom, którzy kupują  komplety nowych opon Michelin do samochodów osobowych, 4x4 lub SUV i aktywują swoją kartę Serwisu Klienta Michelin.
Tematy w artykule: opony Michelin voucher

Podobne wiadomości:

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto motor i sport

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto...

Aktualności 2015-10-24

A Ty co robisz z zużytymi oponami?

A Ty co robisz z zużytymi oponami?

Aktualności 2015-07-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?