mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Międzynarodowa Konferencja Motoryzacyjna

Międzynarodowa Konferencja Motoryzacyjna

9 czerwca br. odbędzie się VIII Międzynarodowa Konferencja Motoryzacyjna "Przemysł Motoryzacyjny w Polsce - nowe możliwości współpracy w zjednoczonej Europie", organizowana przez TUV Akademia Polska.

Firma organizuje konferencje motoryzacyjne regularnie i tegoroczne wydarzenie będzie VIII Międzynarodową Konferencję Motoryzacyjną. Tego typu impreza to płaszczyzna dyskusji i wymiany doświadczeń oraz forum służące zobrazowaniu aktualnej sytuacji, tendencji i przemian zachodzących w tej branży.

Tegoroczne motto to: współpraca. Celem tej konferencji jest stworzenie kadrom zarządzającym firm branży motoryzacyjnej możliwości wymiany doświadczeń oraz czynnego uczestnictwa w dyskusjach panelowych toczących się pomiędzy zaproszonymi ekspertami.

Podejmując próbę przedstawienia nowych realiów, w jakich znalazł się ten sektor po wejściu Polski do Unii Europejskiej, konferencja ma przyczynić się do wyznaczania wspólnych celów i umocnienia relacji biznesowych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Jacek Piechota, Minister Gospodarki i Pracy oraz Polska Agencja informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.