mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Międzynarodowa Konferencja Motoryzacyjna

Międzynarodowa Konferencja Motoryzacyjna

9 czerwca br. odbędzie się VIII Międzynarodowa Konferencja Motoryzacyjna "Przemysł Motoryzacyjny w Polsce - nowe możliwości współpracy w zjednoczonej Europie", organizowana przez TUV Akademia Polska.

Firma organizuje konferencje motoryzacyjne regularnie i tegoroczne wydarzenie będzie VIII Międzynarodową Konferencję Motoryzacyjną. Tego typu impreza to płaszczyzna dyskusji i wymiany doświadczeń oraz forum służące zobrazowaniu aktualnej sytuacji, tendencji i przemian zachodzących w tej branży.

Tegoroczne motto to: współpraca. Celem tej konferencji jest stworzenie kadrom zarządzającym firm branży motoryzacyjnej możliwości wymiany doświadczeń oraz czynnego uczestnictwa w dyskusjach panelowych toczących się pomiędzy zaproszonymi ekspertami.

Podejmując próbę przedstawienia nowych realiów, w jakich znalazł się ten sektor po wejściu Polski do Unii Europejskiej, konferencja ma przyczynić się do wyznaczania wspólnych celów i umocnienia relacji biznesowych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Jacek Piechota, Minister Gospodarki i Pracy oraz Polska Agencja informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2 rusza na wschód
Autostrada A2 rusza na wschód
GDDKiA podpisała umowy na budowę kolejnego odcinka autostrady A2. Tym razem chodzi o 15-kilometrowy fragment z Warszawy do obwodnicy Mińska Mazowieckiego i na węzeł u zbiegu południowej obwodnicy stolicy, trasy A2 i drogi wylotowej na Lublin.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech