mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Miejskie Subaru

Miejskie Subaru

Wszyscy wielbiciele Subaru Justy reprezentującego segment supermini raczej nie doczekają się jego następcy wyposażonego w napęd na cztery koła. Z najnowszych informacji, które wypłynęły z koncernu wynika, że producent pracuje nad całkiem nowym modelem.

Miejskie Subaru

Nowe dzieło charakteryzować mają cechy takie jak mały rozmiar, przemyślana oraz dynamiczna konstrukcja. Nowy model definitywnie zastąpi dotychczasowe Justy, które produkowane jest przy współpracy z Suzuki. Po tym jak Toyota , wykupiła akcje macierzystej firmy Fuji Heavy Industries, spodziewać się można iż nowy samochód przejmie bardzo dużo, użytecznych cech, a zarazem jakości konkurencyjnego producenta.

Prawdopodobnie samochód oparty zostanie na modelu, który dostępny jest obecnie jedynie na rynku japońskim. Trzydrzwiowy model R1 oraz jego pięciodrzwiowa wersja R2 zostały zaprojektowane aby zadowolić zarówno dobrze sytuowanych mieszkańców dużych kompleksów miejskich, jak też i kierowców poszukujących taniego środka lokomocji. Bardzo dobrze odzwierciedla to rozpiętość wyposażenia.

Pomimo tego, że samochód ten będzie bardzo oszczędny, nie wpłynie to w żaden sposób na jego dynamikę jazdy. W zależności od preferencji klientów w zestawieniu dostępne będą jednostki silnikowe z turbodoładowaniem oraz z napędem na cztery koła.

Czytaj także:

Subaru Stella (2006-06-16)

Azjatyckie mini (2006-05-09)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Subaru
Tematy w artykule: Subaru R2 Subaru R1

Podobne wiadomości:

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Premiery 2016-11-18

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Aktualności 2016-10-06

Komentuj:

~peppek 2006-08-08

hahaha Jakości wykonania. Żarty sobie robią toż przecież subaru jest jakościowo lata świetlne przed toyotą.

~ggg 2006-08-07

Może by tak nie wypuszczali tego pod nazwa subaru, bo to straszna kicha czymś takim jezdzić.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.