mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Milczenie Kubicy jest złotem

Milczenie Kubicy jest złotem

Wielu znawców i fanów już od dłuższego czasu nie może znieść faktu, że Robert Kubica, nie udziela wywiadów i nie pokazuje się w mediach. Na chwilę przerwał milczenie.

Milczenie Kubicy jest złotem
Najnowsze wydanie tygodnika Autosport poświęca jeden z artykułów polskiemu kierowcy. Jednak jeśli ktoś liczy, na nowe sensacyjne informacje może się rozczarować. Jeszcze jakiś czas nie usłyszymy za wiele.

Pod koniec maja Robert Kubica przeszedł w szpitalu Pederzoli, znajdującym się we włoskim mieście Peschiera del Garda operację prawego łokcia, która miała na celu przywrócenie pełnego ruchu ręki. Ten zabieg pozwoli Kubicy na pełne skręcanie kierownicą. Krakowianin  prowadził już rajdówke, ale jazda w ciasnym bolidzie wymaga większego wysiłku i lepszej sprawności. Ten zabieg ma go przybliżyć do powrotu.

Powrót. To najbardziej niepewna kwestia. A my fani musimy się uzbroić w cierpliwość. W najnowszym numerze Autosport Robert Kubica zdradza "Jaki jest sens rozmawiania z dziennikarzami wiedząc, że nie będę w stanie odpowiedzieć na pierwsze pytanie? Spytaliby: Robert, to kiedy wracasz? A ja nie wiedziałbym, co im odpowiedzieć."

Mikołaj Sokół zauważa, że Robert nie stracił w sobie talentu kierowcy i podczas testów za kierownicą rajdówki uzyskiwał lepsze czasy niż przed wypadkiem na trasie Ronde di Andora. Operacja daje jeszcze większe nadzieje na powrót. Ten jednak nastąpi gdy Robert Kubica będzie w 100% pewny, że może wrócić.

To dobrze, że Kubica nie udziela wywiadów i nie stwarza nadziei. Lepiej, gdy nagle ogłosi "Wracam" bez niepotrzebnego bicia piany. W przeciwnym razie narobi nadziei fanom i sobie i w razie niepowodzenia wszyscy będą czuć niedosyt. Trzymajmy zatem kciuki za powrót Roberta Kubicy!

Podobne wiadomości:

Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa

Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa

Aktualności 2017-10-03

Zbawienie Nurburgringu to F1?

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~Marek 2012-06-15

"W przeciwnym razie na robi nadziei fanom i sobie i w..." - powinno być "narobi", a nie "na robi".

~Marek 2012-06-15

"To najbardziej nie pewna kwestia." - Powinno być "niepewna", czyli łącznie.

~raiders z ciemnogrodu 2012-06-10

mistrz by byl jak by nie ciagnal paru srok za ogon a tak to teraz nie ma nawet wrobla w reku

~jazman 2012-06-08

Prawdziwy MISTRZ, szkoda że tylu celebrytów wokół...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando