mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Milion kilometrów z MAN

Milion kilometrów z MAN

MAN jako pierwszy producent pojazdów ciężarówek oferuje w atrakcyjnej, stałej cenie europejską „gwarancję mobilności”, obejmującą 1 milion kilometrów lub okres ośmiu lat. Niestety oferta nie będzie jeszcze przez jakiś czas dostępna w Polsce. MAN wprowadzi usługę MillionMobility na rynku niemieckim w 2011 roku. Usługa ta w przyszłości obejmie stopniowo inne rynki.

Milion kilometrów z MAN
W przypadku awarii wystarczy skontaktować się z serwisem MAN Mobile24, który sprawi, że w możliwie najkrótszym czasie będzie można ponownie wyruszyć w drogę. Pojazd serwisowy MAN lub mobilne centrum serwisowe obsługiwane przez jednego z naszych partnerów dotrze do kierowcy w jak najkrótszym czasie.  W wielu przypadkach samochód można naprawić na miejscu. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy nie będzie to możliwe, zapewnimy bezzwłoczne odholowanie pojazdu do najbliższej stacji serwisowej MAN i jego naprawę. Jeżeli naprawa potrwa dłużej niż 12 h, firma MAN podstawi samochód zastępczy na maksymalny okres trzech dni lub - jeżeli okaże się to niemożliwe - wypłaci odszkodowanie w kwocie 150 euro dziennie przez maksymalny okres trzech dni.
Usługa MAN Truck & Bus MillionMobility dla nowych pojazdów MAN obejmuje całkowity przebieg 1 mln km lub okres 8 lat, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Dla pojazdów używanych MAN TopUsed obejmuje całkowity przebieg 1 mln km lub okres 4 lat, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Okres ten można wydłużyć do 5 lat po dokonaniu wstępnej rejestracji. Obietnica mobilności automatycznie wydłuża się o rok w obu pakietach, jeżeli pojazd był serwisowany w autoryzowanej stacji obsługi MAN

Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Range Rover Sport – lifting dodał mu mocy
Range Rover Sport – lifting dodał mu mocy
Brytyjski producent wprowadza na rynek odświeżoną wersję modelu Sport. Przy tej okazji inżynierowie wzięli na warsztat najmocniejszą wersję oznaczoną logo SVR.