mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Milion kilometrów z MAN

Milion kilometrów z MAN

MAN jako pierwszy producent pojazdów ciężarówek oferuje w atrakcyjnej, stałej cenie europejską „gwarancję mobilności”, obejmującą 1 milion kilometrów lub okres ośmiu lat. Niestety oferta nie będzie jeszcze przez jakiś czas dostępna w Polsce. MAN wprowadzi usługę MillionMobility na rynku niemieckim w 2011 roku. Usługa ta w przyszłości obejmie stopniowo inne rynki.

Milion kilometrów z MAN
W przypadku awarii wystarczy skontaktować się z serwisem MAN Mobile24, który sprawi, że w możliwie najkrótszym czasie będzie można ponownie wyruszyć w drogę. Pojazd serwisowy MAN lub mobilne centrum serwisowe obsługiwane przez jednego z naszych partnerów dotrze do kierowcy w jak najkrótszym czasie.  W wielu przypadkach samochód można naprawić na miejscu. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy nie będzie to możliwe, zapewnimy bezzwłoczne odholowanie pojazdu do najbliższej stacji serwisowej MAN i jego naprawę. Jeżeli naprawa potrwa dłużej niż 12 h, firma MAN podstawi samochód zastępczy na maksymalny okres trzech dni lub - jeżeli okaże się to niemożliwe - wypłaci odszkodowanie w kwocie 150 euro dziennie przez maksymalny okres trzech dni.
Usługa MAN Truck & Bus MillionMobility dla nowych pojazdów MAN obejmuje całkowity przebieg 1 mln km lub okres 8 lat, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Dla pojazdów używanych MAN TopUsed obejmuje całkowity przebieg 1 mln km lub okres 4 lat, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Okres ten można wydłużyć do 5 lat po dokonaniu wstępnej rejestracji. Obietnica mobilności automatycznie wydłuża się o rok w obu pakietach, jeżeli pojazd był serwisowany w autoryzowanej stacji obsługi MAN

Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Co trzeci tachograf w Europie zmanipulowany

Co trzeci tachograf w Europie zmanipulowany

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes CLS trzeciej generacji odsłonięty!
Mercedes CLS trzeciej generacji odsłonięty!
Mercedes zaprezentował trzecią odsłonę luksusowego modelu CLS, który kilkanaście lat temu zapoczątkował erę czterodrzwiowych sedanów.