mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Milion pobrań Truck Racing

Milion pobrań Truck Racing

Minęły 4 lata od kiedy Renault Trucks stworzyło grę Truck Racing, a internauci pobrali ją na swoje komputery już ponad milion razy!

Milion pobrań Truck Racing

Przez ten czas powstały wersje gry dostępne na Smartphone, tablet oraz Facebook. Jednocześnie, pod koniec zeszłego roku francuski producent zaprezentował najnowszą aplikację Truck Fuel Eco Driving, która już cieszy się ogromnym powodzeniem wśród fanów ciężarówek.

„Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni sukcesem gry Truck Racing” mówi Franck Nallet, Internet & eBusiness Manager z Renault Trucks. „Zmotywowało nas to do poszerzenia naszej oferty i stworzenia wersji na iPhone, iPad, Android oraz na Facebook.”

Truck Racing to symulator jazdy, który przeniesie Cię w świat wyścigów ciężarówek.  Zasiądź za kierownicą Renault Premium Racing o mocy 1000 KM i poczuj się jak zawodowy kierowca, dzięki grze opracowanej na podstawie faktycznych możliwości tego pojazdu oraz warunków z którymi w rzeczywistości  muszą się zmierzyć uczestnicy Mistrzostw Truck Racing.
Grę można pobrać na http://truckracing.renault-trucks.com/pl/gra/

Kolejną wartą polecenia aplikacją  jest najnowszy projekt Renault Trucks, Truck Fuel Eco Driving, który ze świata wyścigów ciężarówek przenosi gracza w świat transportu drogowego, gdzie liczy się nie tylko prędkość, ale także ekonomiczna jazda.
Dzięki apliakacji Truck Fuel Eco Driving, dostępnej na Smartphone i tablet, nauczysz się jak wykorzystywać właściwości drogi aby jeździć oszczędnie i jednocześnie wydajnie.

Scenariusz gry, został oparty na faktycznych warunkach drogowych z jakimi na codzień muszą zmierzyć się kierowcy, co sprzyja wyćwiczeniu jednej z podstawowych umiejętności z zakresu ekonomicznej jazdy: umiejętności przewidywania. Na podstawie informacji o przeszkodach, które pojawią się na drodze, takich jak sygnalizacja świetlna, skrzyżowanie czy korek, oraz danych topograficznych (pagórki, wzniesienia itp.) gracz, poruszający się Renault Premium Long Distance o załadunku 40t, musi tak dostosować swój styl jazdy, aby pokonać ją w jak najkrótszym czasie i przy jak najniższym poziomie zużycia paliwa.

Truck Fuel Eco Driving jest dostępna w pięciu wersjach językowych (francuska, angielska, niemiecka, hiszpańska i włoska) i można ją bezpłatnie pobrać na SmartPhone lub tablet z systemem operacyjnym iOS i Android.


Podobne wiadomości:

KE bada niemiecką płacę minimalną dla kierowców

KE bada niemiecką płacę minimalną dla...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-21

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.

Zalando Zalando