mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Milionowe Grande Punto

Milionowe Grande Punto

Z taśm montażowych fabryki Fiata w Melfi zjechał milionowy egzemplarz modelu Grande Punto. Auto to pojawiło się na rynku pod koniec 2005 roku.

Milionowe Grande Punto
Fiat Grande Punto jest następcą dwóch generacji modelu Punto, który pojawiając się na rynku w 1993 roku zastąpił mocno już wysłużony model Uno. Pierwsza generacja Punto, wytwarzana od 1993 do 1999 roku, wyprodukowana została w łącznej licznie nieco ponad 3,5 miliona egzemplarzy. Druga generacja Punto, wprowadzona na rynek w 1999 roku, do tej pory została sprzedana w liczbie ok. 3 miliona sztuk. I mimo iż w sprzedaży jest już kolejna generacja Fiata z segmentu B, tym razem będącego w ofercie jako Grande Punto, wciąż jeszcze na niektórych rynkach można nabyć Punto II.

Jubileuszowy, milionowy egzemplarz modelu Grande Punto trafi do klienta w Wlk. Brytanii. Wersja Sport w czerwonym kolorze dysponuje turbodoładowanym silnikiem o pojemności 1,4 l i mocy 120 koni mechanicznych.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat Grande Punto Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat Fiat Grande Punto

Podobne wiadomości:

Fiat 500 najlepszym kompaktem w Japonii

auto motor i sport 0000-00-00

Fiat Tipo S-Design już w polskich salonach

Fiat Tipo S-Design już w polskich salonach

Aktualności 2017-08-30

Komentuj:

~Marr 2008-12-15

Za komuny to by pewnie można było ten egzemplarza naprawiać za darmo we wszystkich stacjach za darmo, a teraz musi wystarczyć fakt, że się kupiło o 20 % taniej samochód...

~marioos 2008-12-03

Tak tak, jest taka możliwośc. Sam sie tym interesowałem. Kredyt zresztą obejmuje rok ubezpieczenia gratis. I 2 lata kredytu 0%. Poczytaj na stronie fiata.

~tony 2008-12-02

A mimo tych znizek jest jeszcze mozliwośc brania w kredycie lub leasingu? Bo mino niskiej ceny nie mam oszczedności, a głupio nie skorzystac.

~marioos 2008-11-26

nooo, punciaki ida jak ciepłe bułeczki. Fakt,że zawsze były popularne, ale teraz jak są po przecenie to ich sprzedaż osiągneła apogeum.

~Damian 2008-11-26

Gratulujemy. Moja przyjaciółka zakupiła pewnie któreś z przedmilionowych. Zachwyciła się samochodem, zwłąszcza, ze w salonie dają teraz 20% zniżek prawie na Punciaki i podobno na inne też. Koniec roku :] Taniej nie będzie,

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.