mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Milionowy Mercedes-Benz Vito

Milionowy Mercedes-Benz Vito

13 maja taśmę produkcyjną zakładów w Vitorii opuścił milionowy Mercedes-Benz Vito. Egzemplarz w kolorze czarnym, napędzany turbodieslem V6, trafi na rynek holenderski.

Milionowy Mercedes-Benz Vito
Produkcja pierwszej generacji Vito ruszyła w zakładach w Vitorii jesienią 1995 roku, a na przełomie tysiącleci sięgnęła rekordowego poziomu 75,5 tys. egzemplarzy. Rok 2003 to debiut kolejnej, tylnonapędowej generacji Vito (NCV2), dzięki bogatej gamie wersji nadzwyczaj ciepło przyjętej na rynku.
We wrześniu 2010 roku pojawił się gruntownie odświeżony Mercedes-Benz Vito 116 CDI. Zmodyfikowany, przyjazny środowisku silnik gwarantuje płynną jazdę dzięki wałkom wyrównoważającym, a przełożenia sześciostopniowej, ręcznej skrzyni biegów ECO Gear umożliwiają sprawne rozpędzanie się i jednoczesne ograniczenie apetytu na paliwo. Tylny napęd zapewnia Vito pozycję klasowego lidera w dziedzinie dynamiki prowadzenia.
Udoskonalona wygoda obsługi, komfort jazdy, jakość wykończenia i elegancko stylizowane nadwozie ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej czynią Vito jeszcze bardziej przyjaznym użytkownikom. Niezawodność i solidność - nawet w ciężkich warunkach - pozostają na niezmiennym, gwarantowanym przez markę Mercedes-Benz poziomie.

By uczcić tę wyjątkową okazję, 40 pracowników hiszpańskiego zakładu stanęło do wspólnej fotografii z managerem fabryki, Emilio Titos. Cały zespół przyczynił się do trwającego już blisko 15 lat sukcesu Vito. Model sprzedawany jest obecnie w ponad 80 krajach świata.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mercedes Vito
Mercedes Vito
Cena podstawowa już od: 103 689 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. kombi van-4dr. minibus-4dr.

Podobne wiadomości:

Mercedes Klasa E W213 – brak weny u projektantów

Mercedes Klasa E W213 – brak weny u...

Premiery 2016-01-11

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.