mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Milionowy PT Cruiser

Milionowy PT Cruiser

Meksykański zakład Toluca Assembly Plant należący do Chrysler Group świętował w ubiegłym tygodniu wyprodukowanie milionowego egzemplarza modelu Chrysler PT Cruiser.

Milionowy PT Cruiser

Uroczystość ta zbiegła się w czasie z ogłoszeniem przez DaimlerChrysler i firmy kooperujące wartego miliard dolarów wspólnego programu inwestycyjnego, którego celem jest modernizacja i wymiana oprzyrządowania na obszarze zespołu zakładów produkcyjnych Toluca Assembly Plant oraz utworzenie dwóch parków przemysłowych dla poddostawców fabryki.

"Wydarzenia te są odbiciem międzynarodowego powodzenia samochodów PT Cruiser" – powiedział Ridenour, dyrektor wykonawczy Chrysler Group – "Pojazd ten wyznaczył nowe światowe wzorce w dziedzinie stylizacji nadwozia i pojemności wnętrza. Popyt na nasze auta wciąż rośnie i to właśnie pracownikom Toluca należy się ogromne uznanie za sukcesy jakie odnosimy."

Odświeżony i zmodernizowany Chrysler PT Cruiser model roku 2006 wciąż wyróżnia się pod względem elegancji. Oprócz zmian nadwoziowych, w modelach 2006 hatchback i cabrio wprowadzono szereg modyfikacji wystroju wnętrza, a także silnik High-Output Turbo o mocy podwyższonej z 220 do 230 KM i momencie obrotowym 332 Nm.
 
Od momentu swej rynkowej premiery Chrysler PT Cruiser otrzymał ponad 30 międzynarodowych wyróżnień za innowacyjność i niepowtarzalny styl. Samochody Chrysler PT Cruiser produkowane są tylko w zakładzie Toluca Assembly Plant. Ich sprzedaż prowadzona jest w 60 krajach całego świata.

Zobacz więcej o modelu Chrysler PT Cruiser


Podobne wiadomości:

Opóźnienia w Fiat Chrysler Automobiles

Opóźnienia w Fiat Chrysler Automobiles

Aktualności 2015-06-03

Duża akcja serwisowa dla aut marki Dodge, Chrysler oraz Jeep

Duża akcja serwisowa dla aut marki Dodge,...

Aktualności 2015-07-07

Komentuj:

~mateusz 2007-04-27

jamam pt cruizer full opcjie kabrio ten nowy pt cruiezer

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.