mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Milo, Furiosa, a może Nevo?

Milo, Furiosa, a może Nevo?

Międzynarodowy konkurs na nazwę dla nowego modelu Alfa Romeo wszedł w decydującą fazę. Do 15. listopada Europejczycy mogą głosować na jedną z dwunastu propozycji nazwy wysuniętych przez włoskiego producenta.

Milo, Furiosa, a może Nevo?
Nowa, zabarwiona już tradycyjnie sportowym charakterem Alfa Romeo, która zasilić ma szeregi klasy kompakt, pojawi się w sprzedaży w przyszłym roku. Dokładna data debiutu, podobnie jak nazwa dla nowego samochodu, nie jest jeszcze znana

O ile termin premiery uzależniony jest od wewnętrznych decyzji marki o tyle nazwę auta poprzez głosowanie on-line możeustalić część społeczności europejskiej. Konkurs organizowany jest bowiem tylko w wybranych krajach Starego Kontynentu - Niemczech, Hiszpanii, Anglii, Francji oraz naturalnie we Włoszech. Swoje trzy grosze dołożą także zainteresowani z Japonii.

Do finalnej części konkursu Alfa Romeo zakwalifikowało 12 propozycji nazewnictwa, wszystkie znajdują się na oficjalnej stronie internetowej plebiscytu odpowiedniej dla danego kraju, np. www.alfanaming.co.uk (Anglia). O zwycięstwie danej nazwy przesądzi suma zebranych głosów ze wszystkich krajów biorących udział w konkursie.

Swój głos zainteresowani mogą oddać do 15. listopada do godz. 24:00. Wśród osób, które wytypują zwycięską nazwę rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody sygnowane przez Alfa Romeo.

Podobne wiadomości:

Alfa Romeo Giulia Coupe - premiera w Genewie?

Alfa Romeo Giulia Coupe - premiera w Genewie?

Aktualności 2017-02-02

Alfa Romeo Stelvio – ruszyła sprzedaż

Alfa Romeo Stelvio – ruszyła sprzedaż

Aktualności 2017-01-20

Komentuj:

~Brown 2008-01-12

Polaków nie przewidziano - z tej przyczyny, że prawie wszyscy jeżdżą 10-letnimi Volkswagenami a na włoskie nowe auta ich nie stać. Proste

~jola 2007-11-15

a POLACY gdzie moga glosowac? czy nas nie przewidziano? na tych stronach , ktore podaliscie-trzeba byc rezydentem w UK

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Polska drogówka się zbroi - flota BMW 330i xDrive trafi pod koniec listopada na ulice. Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołania pozostałych oferentów, którzy proponowali takie modele jak Volkswagen Passat czy Skoda Superb.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic