mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Milo, Furiosa, a może Nevo?

Milo, Furiosa, a może Nevo?

Międzynarodowy konkurs na nazwę dla nowego modelu Alfa Romeo wszedł w decydującą fazę. Do 15. listopada Europejczycy mogą głosować na jedną z dwunastu propozycji nazwy wysuniętych przez włoskiego producenta.

Milo, Furiosa, a może Nevo?
Nowa, zabarwiona już tradycyjnie sportowym charakterem Alfa Romeo, która zasilić ma szeregi klasy kompakt, pojawi się w sprzedaży w przyszłym roku. Dokładna data debiutu, podobnie jak nazwa dla nowego samochodu, nie jest jeszcze znana

O ile termin premiery uzależniony jest od wewnętrznych decyzji marki o tyle nazwę auta poprzez głosowanie on-line możeustalić część społeczności europejskiej. Konkurs organizowany jest bowiem tylko w wybranych krajach Starego Kontynentu - Niemczech, Hiszpanii, Anglii, Francji oraz naturalnie we Włoszech. Swoje trzy grosze dołożą także zainteresowani z Japonii.

Do finalnej części konkursu Alfa Romeo zakwalifikowało 12 propozycji nazewnictwa, wszystkie znajdują się na oficjalnej stronie internetowej plebiscytu odpowiedniej dla danego kraju, np. www.alfanaming.co.uk (Anglia). O zwycięstwie danej nazwy przesądzi suma zebranych głosów ze wszystkich krajów biorących udział w konkursie.

Swój głos zainteresowani mogą oddać do 15. listopada do godz. 24:00. Wśród osób, które wytypują zwycięską nazwę rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody sygnowane przez Alfa Romeo.

Podobne wiadomości:

Alfa Romeo Giulia Coupe - premiera w Genewie?

Alfa Romeo Giulia Coupe - premiera w Genewie?

Aktualności 2017-02-02

Alfa Romeo Stelvio – ruszyła sprzedaż

Alfa Romeo Stelvio – ruszyła sprzedaż

Aktualności 2017-01-20

Komentuj:

~Brown 2008-01-12

Polaków nie przewidziano - z tej przyczyny, że prawie wszyscy jeżdżą 10-letnimi Volkswagenami a na włoskie nowe auta ich nie stać. Proste

~jola 2007-11-15

a POLACY gdzie moga glosowac? czy nas nie przewidziano? na tych stronach , ktore podaliscie-trzeba byc rezydentem w UK

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.