mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mistrz Kierownicy powrócił

Mistrz Kierownicy powrócił

Holendrzy z wiadomych względów to naród dość radosny. Jak też widać na załączonym obrazku, nie do końca w niektórych przypadkach myślący.

Mistrz Kierownicy powrócił
W holenderskiej telewizji nadawany jest program typu "reality show" pod tytułem "Wie wordt De Allerslechtste Chauffeur Van Nederland?", czyli po naszemu "Kto jest najgorszym kierowcą w Holandii?". Wydaje się, że producenci mogą skończyć tworzyć program, ponieważ zwycięzca został własnie odnaleziony.

Tym jegomościem jest mężczyzna około trzydziestki z piękną opalenizną wprost z solarium, na które najwyraźniej miał trzymiesięczny karnet. W Volvo S40, którym jechał, siedziały z nim dodatkowo dwie kobiety. Jego śmiertelnie trudnym zadaniem, którego niewielu podołałoby wykonać z sukcesem, było rozpędzenie samochodu do pewnej niewielkiej prędkości i w określonym momencie wyhamowanie przed miękką ścianą.

Co poszło nie tak? Wszystko - pan przekroczył zamierzoną prędkość, a gdy minął znaki, za którymi miał zacząć hamować, zamiast tego dokonać, obrócił się za nim, żeby upewnić się, czy aby na pewno je już minął. Następnie, będąc w szoku, że faktycznie znaki są już daleko za nim, tuż przed ścianą postanowił zacząć hamować. Problem w tym, że zamiast uderzyć w pedał hamulca, Mistrz Kierownicy 2011 uderzył w pedał... gazu. Dzięki temu wjechał w ścianę, ostro skręcił kierownicą, z dużą prędkością uderzył w samochód stojący na trawie poza torem, a następnie z identyczną prędkością potrącił mężczyznę z produkcji programu, stojącego nieopodal. Rzeczony mężczyzna na szczeście przeżył całe zajście, jednak jego potrącenie wyglądało bardzo groźnie. Zaraz po nim, gdy samochód jeszcze z taką samą prędkością jechał przed siebie, pan z solarium puścił kierownicę, zakrył twarz swoimi delikatnymi dłońmi i oczekiwał cudu z niebios.

Pozdrawiamy pana serdecznie i udostępniamy linka do nagrania z całego zajścia >>TUTAJ<<.

Podobne wiadomości:

Volvo Polestar - już 100 tys. samochodów

Volvo Polestar - już 100 tys. samochodów

Aktualności 2017-06-11

Volvo XC60 - pierwsze teasery

Volvo XC60 - pierwsze teasery

Aktualności 2017-02-28

Komentuj:

~Mr White 2011-11-21

... i tak dobrze że jechał Volvo bo w innym samochodzie mogłoby byc gorzej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Co roku uczniowie szkoły zawodowej prowadzonej przez Skode budują swój pierwszy pojazd. Tym razem po trzech udanych projektach z ostatnich lat stworzyli elektryczne buggy o nazwie Skoda Element.