mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mistrz Kierownicy powrócił

Mistrz Kierownicy powrócił

Holendrzy z wiadomych względów to naród dość radosny. Jak też widać na załączonym obrazku, nie do końca w niektórych przypadkach myślący.

Mistrz Kierownicy powrócił
W holenderskiej telewizji nadawany jest program typu "reality show" pod tytułem "Wie wordt De Allerslechtste Chauffeur Van Nederland?", czyli po naszemu "Kto jest najgorszym kierowcą w Holandii?". Wydaje się, że producenci mogą skończyć tworzyć program, ponieważ zwycięzca został własnie odnaleziony.

Tym jegomościem jest mężczyzna około trzydziestki z piękną opalenizną wprost z solarium, na które najwyraźniej miał trzymiesięczny karnet. W Volvo S40, którym jechał, siedziały z nim dodatkowo dwie kobiety. Jego śmiertelnie trudnym zadaniem, którego niewielu podołałoby wykonać z sukcesem, było rozpędzenie samochodu do pewnej niewielkiej prędkości i w określonym momencie wyhamowanie przed miękką ścianą.

Co poszło nie tak? Wszystko - pan przekroczył zamierzoną prędkość, a gdy minął znaki, za którymi miał zacząć hamować, zamiast tego dokonać, obrócił się za nim, żeby upewnić się, czy aby na pewno je już minął. Następnie, będąc w szoku, że faktycznie znaki są już daleko za nim, tuż przed ścianą postanowił zacząć hamować. Problem w tym, że zamiast uderzyć w pedał hamulca, Mistrz Kierownicy 2011 uderzył w pedał... gazu. Dzięki temu wjechał w ścianę, ostro skręcił kierownicą, z dużą prędkością uderzył w samochód stojący na trawie poza torem, a następnie z identyczną prędkością potrącił mężczyznę z produkcji programu, stojącego nieopodal. Rzeczony mężczyzna na szczeście przeżył całe zajście, jednak jego potrącenie wyglądało bardzo groźnie. Zaraz po nim, gdy samochód jeszcze z taką samą prędkością jechał przed siebie, pan z solarium puścił kierownicę, zakrył twarz swoimi delikatnymi dłońmi i oczekiwał cudu z niebios.

Pozdrawiamy pana serdecznie i udostępniamy linka do nagrania z całego zajścia >>TUTAJ<<.

Podobne wiadomości:

Volvo zwiększa zasięg

auto motor i sport 0000-00-00

Q5, X3, GLK, XC60 – wspólny ideał

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~Mr White 2011-11-21

... i tak dobrze że jechał Volvo bo w innym samochodzie mogłoby byc gorzej

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.