mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mistrzostwa świata pracowników serwisu - VISTA

Mistrzostwa świata pracowników serwisu - VISTA

Trwają przygotowania do międzynarodowych zawodów pracowników serwisu i personelu warsztatowego - VISTA. Organizator, firma Volvo Trucks, spodziewa się rekordowej liczby uczestników. Poprzednia edycja konkursu zgromadziła ponad 12 000 uczestników z 70 krajów.

Mistrzostwa świata pracowników serwisu - VISTA
VISTA jest konkurencją zespołową, w której udział biorą pracownicy obsługi posprzedażnej, funkcjonującej w ramach sieci serwisowej Volvo Trucks na całym świecie. Mechanicy, technicy, pracownicy działów części zamiennych, punktów obsługi klienta w sieci obsługi posprzedażnej Volvo Trucks i Volvo Busues mogą wziąć udział w konkurencji.

Celem konkursu jest rozwój wiedzy personelu punktów serwisowych, jak również podniesienie rangi zawodu mechanika i technika serwisowego. Zespoły konkurują ze sobą, rozwiązując zadania teoretyczne i praktyczne, w których testowane są zarówno wiedza techniczna na temat samochodów ciężarowych i autobusów, jak również znajomość tematyki obsługi gwarancyjnej i części zamiennych. Współpraca i praca zespołowa na etapie wszystkich rund konkursowych mają kluczowe znaczenie dla odniesienia sukcesu.

Zawody odbywają się co dwa lata i rozpoczynają się rundą teoretyczną, rozgrywaną na poziomie danego rynku. Kolejnym etapem są półfinały regionalne, prowadzące do światowego finału w Göteborgu, w czerwcu 2009 roku.

“VISTA daje nam możliwość upewnienia się, że dysponujemy najlepszym w branży personelem serwisowym. Wysoki poziom wiedzy pracowników naszej sieci serwisowej jest kwestią jakości i ma istotne znaczenie dla nas, jako godnego zaufania dostawcy bezpiecznych rozwiązań transportowych” – powiedział Staffan Jufors - Prezydent i Dyrektor Generalny Volvo Trucks.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo Volvo Trucks

Podobne wiadomości:

Concierge zatankuje i umyje Volvo

Concierge zatankuje i umyje Volvo

Aktualności 2016-11-21

Autonomiczna ciężarówka i 50 tys. puszek Budweisera

Autonomiczna ciężarówka i 50 tys. puszek...

Ciężarówki i Autobusy 2016-10-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Francja naliczy kierowcom punkty karne
Francja naliczy kierowcom punkty karne
Francja jest kolejnym państwem na mapie, które zamierza naliczać punkty karne kierowcom z innych państw. W przypadku przekroczenia dozwolonego limitu trzeba się będzie liczyć z konsekwencjami.