Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mistrzostwa świata pracowników serwisu - VISTA

Mistrzostwa świata pracowników serwisu - VISTA

Trwają przygotowania do międzynarodowych zawodów pracowników serwisu i personelu warsztatowego - VISTA. Organizator, firma Volvo Trucks, spodziewa się rekordowej liczby uczestników. Poprzednia edycja konkursu zgromadziła ponad 12 000 uczestników z 70 krajów.

Mistrzostwa świata pracowników serwisu - VISTA
VISTA jest konkurencją zespołową, w której udział biorą pracownicy obsługi posprzedażnej, funkcjonującej w ramach sieci serwisowej Volvo Trucks na całym świecie. Mechanicy, technicy, pracownicy działów części zamiennych, punktów obsługi klienta w sieci obsługi posprzedażnej Volvo Trucks i Volvo Busues mogą wziąć udział w konkurencji.

Celem konkursu jest rozwój wiedzy personelu punktów serwisowych, jak również podniesienie rangi zawodu mechanika i technika serwisowego. Zespoły konkurują ze sobą, rozwiązując zadania teoretyczne i praktyczne, w których testowane są zarówno wiedza techniczna na temat samochodów ciężarowych i autobusów, jak również znajomość tematyki obsługi gwarancyjnej i części zamiennych. Współpraca i praca zespołowa na etapie wszystkich rund konkursowych mają kluczowe znaczenie dla odniesienia sukcesu.

Zawody odbywają się co dwa lata i rozpoczynają się rundą teoretyczną, rozgrywaną na poziomie danego rynku. Kolejnym etapem są półfinały regionalne, prowadzące do światowego finału w Göteborgu, w czerwcu 2009 roku.

“VISTA daje nam możliwość upewnienia się, że dysponujemy najlepszym w branży personelem serwisowym. Wysoki poziom wiedzy pracowników naszej sieci serwisowej jest kwestią jakości i ma istotne znaczenie dla nas, jako godnego zaufania dostawcy bezpiecznych rozwiązań transportowych” – powiedział Staffan Jufors - Prezydent i Dyrektor Generalny Volvo Trucks.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo Volvo Trucks

Podobne wiadomości:

Volvo V90 Cross Country - znamy polskie ceny

Volvo V90 Cross Country - znamy polskie ceny

Aktualności 2016-09-21

Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu

Kolejni producenci wycofują się z salonu w...

Aktualności 2016-09-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Przyciemniane szyby w samochodzie
Przyciemniane szyby w samochodzie
Jedną z najpopularniejszych modyfikacji samochodu jest przyciemnianie szyb. Można to zrobić fabrycznie, samemu lub zlecić taką usługę jednemu z zakładów zajmujących się przyciemnianiem. Taki zabieg podniesie komfort użytkowania samochodu pod warunkiem, że jest przeprowadzony z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj