mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mistrzowie Polski pojadą w Barbórce Cieszyńskiej

Mistrzowie Polski pojadą w Barbórce Cieszyńskiej

Tegoroczni Mistrzowie Polski w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski po kilkutygodniowej przerwie ponownie staną do rywalizacji. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran w Subaru Imprezie już 20 listopada pojawią się na trasach imprezy zaliczanej do Rajdowego Pucharu Polski - 36. Rajdu Cieszyńska Barbórka.

Mistrzowie Polski pojadą w Barbórce Cieszyńskiej
Kajetan Kajetanowicz: "Cieszyńską Barbórkę darzę wyjątkowym uczuciem i mimo że jest rajdem spoza cyklu mistrzostw Polski to zawsze chętnie staję na starcie tej imprezy. Mam nadzieję na doskonałą zabawę, którą będę mógł podziękować kibicom za gorący doping podczas całego sezonu. Dodatkowego smaku dodaje fakt, że pochodzę z okolic Cieszyna, więc występ przed własną publicznością jest wyjątkowo cenny. Właśnie na  trasach w tych okolicach zaczynałem swoją przygodę z rajdami samochodowymi i darzę je dużym sentymentem. Zawsze miło mi na nie powrócić."

Jarek Baran: "Cieszyńska Barbórka to rajd z dużymi tradycjami i specyficznym klimatem. Mamy w Polsce dwie Barbórki – w Warszawie i Cieszynie. Każda z nich ma inny charakter, ale prestiż myślę że jest bardzo podobny. Nasz start w tym rajdzie oprócz sportowego kontekstu jest także ukłonem w stronę kibiców Kajetana. Niewątpliwie jest to trudna impreza ze względu na pogodę. Często bywało tam tak, że do piątku było sucho, a w sobotę zaczynał padać śnieg. Zastanawiam się czy tradycji w tym roku stanie się zadość. Startowałem w tym rajdzie kilkukrotnie i cieszę się, że będziemy mogli ścigać się na tych klasycznych odcinkach."

Partnerami zespołu w sezonie 2010 są: LOTOS Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic oraz LOTOS Oil z marką olejów LOTOS Quazar, Subaru Import Polska, STP, Klonex, Keratronik oraz SJS.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Subaru
Tematy w artykule: Subaru Rajd Barbórka Kajetan Kajetanowicz

Podobne wiadomości:

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Aktualności 2016-10-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes EQC – elektryczny SUV
Mercedes EQC – elektryczny SUV
Mercedes EQC to pierwszy w pełni elektryczny SUV niemieckiej marki. Samochód zapoczątkowuje nadejście całej gamy aut z rodziny EQ, czyli napędzanych silnikami na prąd.

20 sposobów na redukcję wagi 20 sposobów na redukcję wagi