Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mitsubishi +12% w lipcu

Mitsubishi +12% w lipcu

Sezon ogórkowy, sezonem ogórkowym, a niektórzy importerzy samochodów nic sobie nie robią z teoretycznie mniejszego zainteresowania ich ofertą przez klientów.

Mitsubishi +12% w lipcu

Sprzedaż aut Mitsubishi w Polsce w lipcu rośnie już kolejny miesiąc z rzędu – tym razem o 12,7%. Największy wzrost sprzedaży zaobserwowano w przypadku aut z napędem na 4 koła, ale bardzo dobrze radzą sobie również ubiegłoroczne premiery: Mitsubishi Colt oraz Lancer. Od stycznia do końca lipca sprzedano łącznie 1500 aut marki Mitsubishi, tylko o 3 samochody mniej niż w tym samym okresie ubiegłego roku (0,2% spadku sprzedaży).

W lipcu aż czterokrotnie zwiększyła się sprzedaż pickupa L200, dwukrotnie Pajero Pinina, a o 275% więcej klientów wybrało Mitsubishi Pajero. O niemal 30% wzrosła sprzedaż Mitsubishi Lancera. W sumie w czerwcu sprzedano 142 auta tej marki w porównaniu do 126 w tym samym miesiącu 2004 roku. Nadal bestsellerem jest wysoko oceniany przez media i klientów nowy model Mitsubishi Colt, na zakup którego zdecydowało się 466 klientów.

W ciągu pierwszych siedmiu miesięcy bieżącego roku o ponad 52% zwiększyło się zainteresowanie modelem Lancer sedan, a o ponad 31% Lancerem kombi. W sumie od początku roku 360 klientów zdecydowało się na kupno aut z rodziny Lancera. W tym okresie sprzedaż Outlandera wzrosła niemal dwukrotnie, Pajero – prawie czterokrotnie, a o niemal 6% poprawił się wynik sprzedaży pickupa L200.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień
Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień
Na początku września oddano do ruchu wiadukt na autostradzie A4 na odcinku od węzła Rzeszów Wschód do węzła Jarosław Zachód.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj