mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mitsubishi +12% w lipcu

Mitsubishi +12% w lipcu

Sezon ogórkowy, sezonem ogórkowym, a niektórzy importerzy samochodów nic sobie nie robią z teoretycznie mniejszego zainteresowania ich ofertą przez klientów.

Mitsubishi +12% w lipcu

Sprzedaż aut Mitsubishi w Polsce w lipcu rośnie już kolejny miesiąc z rzędu – tym razem o 12,7%. Największy wzrost sprzedaży zaobserwowano w przypadku aut z napędem na 4 koła, ale bardzo dobrze radzą sobie również ubiegłoroczne premiery: Mitsubishi Colt oraz Lancer. Od stycznia do końca lipca sprzedano łącznie 1500 aut marki Mitsubishi, tylko o 3 samochody mniej niż w tym samym okresie ubiegłego roku (0,2% spadku sprzedaży).

W lipcu aż czterokrotnie zwiększyła się sprzedaż pickupa L200, dwukrotnie Pajero Pinina, a o 275% więcej klientów wybrało Mitsubishi Pajero. O niemal 30% wzrosła sprzedaż Mitsubishi Lancera. W sumie w czerwcu sprzedano 142 auta tej marki w porównaniu do 126 w tym samym miesiącu 2004 roku. Nadal bestsellerem jest wysoko oceniany przez media i klientów nowy model Mitsubishi Colt, na zakup którego zdecydowało się 466 klientów.

W ciągu pierwszych siedmiu miesięcy bieżącego roku o ponad 52% zwiększyło się zainteresowanie modelem Lancer sedan, a o ponad 31% Lancerem kombi. W sumie od początku roku 360 klientów zdecydowało się na kupno aut z rodziny Lancera. W tym okresie sprzedaż Outlandera wzrosła niemal dwukrotnie, Pajero – prawie czterokrotnie, a o niemal 6% poprawił się wynik sprzedaży pickupa L200.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross