mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mitsubishi L200 z aż trzema usterkami

Mitsubishi L200 z aż trzema usterkami

Polski oddział Mitsubishi rozpoczął trzy kampanie serwisowe dotyczące tego samego modelu. W Mitsubishi L200, wyprodukowanym na rynek europejski, możliwe są usterki wału napędowego, regulacji pochylenia przednich foteli oraz wahaczy.

Mitsubishi L200 z aż trzema usterkami
W przypadku pierwszej możliwej usterki chodzi o egzemplarze modelu Mitsubishi L200 (KA0T) z roku modelowego 2012. W tych samochodach na skutek niewystarczającej jakości połączenia spawanego występuje możliwość uszkodzenia przedniego wału napędowego. Może to być przyczyną uszkodzeń mechanicznych podwozia samochodu w tym także uszkodzenia przewodów paliwowych.

Ta usterka może jednak wystąpić w zaledwie 15 egzemplarzach Mitsubishi L200.

Druga usterka dotyczy egzemplarzy z roku modelowego 2007-2013. Mitsubishi poinformowało, że w tych autach występuje możliwość zacięcia się przełącznika elektrycznej regulacji pochylenia oparć foteli przednich. Może to być przyczyną przegrzania lub spalenia się instalacji elektrycznej i/lub silniczka regulacji pochylenia oparcia fotela.

Tą kampanią naprawczą objętych będzie 792 egzemplarze japońskiego pickupa.

I wreszcie trzecia, dotycząca największej liczby egzemplarzy, akcja serwisowa dotyczy aut z roku modelowego 2011-2012, wyprodukowanych po 9 lutego 2012 r.

W ww. samochodach występuje możliwość pojawienia się pęknięć spawów dolnego wahacza. Może to być przyczyną trudności w utrzymaniu zadanego toru jazdy i zbaczania w lewą lub prawą stronę. Z tego powodu do serwisów wezwanych zostanie aż 980 właścicieli zagrożonych egzemplarzy Mitsubishi L200.

MMC Car Poland poinformuje pierwszych właścicieli samochodów listem poleconym o konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, w celu usunięcia ewentualnej usterki.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mitsubishi L200
Mitsubishi L200
Cena podstawowa już od: 109 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: pick-up-4dr.

Podobne wiadomości:

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Mitsubishi: obniżki na wszystkie modele w...

auto motor i sport 0000-00-00

Japońska marka stara się przyciągnąć klientów kolejnymi obniżkami na wszystkie swoje modele - rabaty sięgają nawet 20 000 złotych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.