mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mitsubishi L200 z aż trzema usterkami

Mitsubishi L200 z aż trzema usterkami

Polski oddział Mitsubishi rozpoczął trzy kampanie serwisowe dotyczące tego samego modelu. W Mitsubishi L200, wyprodukowanym na rynek europejski, możliwe są usterki wału napędowego, regulacji pochylenia przednich foteli oraz wahaczy.

Mitsubishi L200 z aż trzema usterkami
W przypadku pierwszej możliwej usterki chodzi o egzemplarze modelu Mitsubishi L200 (KA0T) z roku modelowego 2012. W tych samochodach na skutek niewystarczającej jakości połączenia spawanego występuje możliwość uszkodzenia przedniego wału napędowego. Może to być przyczyną uszkodzeń mechanicznych podwozia samochodu w tym także uszkodzenia przewodów paliwowych.

Ta usterka może jednak wystąpić w zaledwie 15 egzemplarzach Mitsubishi L200.

Druga usterka dotyczy egzemplarzy z roku modelowego 2007-2013. Mitsubishi poinformowało, że w tych autach występuje możliwość zacięcia się przełącznika elektrycznej regulacji pochylenia oparć foteli przednich. Może to być przyczyną przegrzania lub spalenia się instalacji elektrycznej i/lub silniczka regulacji pochylenia oparcia fotela.

Tą kampanią naprawczą objętych będzie 792 egzemplarze japońskiego pickupa.

I wreszcie trzecia, dotycząca największej liczby egzemplarzy, akcja serwisowa dotyczy aut z roku modelowego 2011-2012, wyprodukowanych po 9 lutego 2012 r.

W ww. samochodach występuje możliwość pojawienia się pęknięć spawów dolnego wahacza. Może to być przyczyną trudności w utrzymaniu zadanego toru jazdy i zbaczania w lewą lub prawą stronę. Z tego powodu do serwisów wezwanych zostanie aż 980 właścicieli zagrożonych egzemplarzy Mitsubishi L200.

MMC Car Poland poinformuje pierwszych właścicieli samochodów listem poleconym o konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, w celu usunięcia ewentualnej usterki.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mitsubishi L200
Mitsubishi L200
Cena podstawowa już od: 109 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: pick-up-4dr.

Podobne wiadomości:

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Mitsubishi L200 pickupem roku 2017

Aktualności 2016-12-01

Na 40-te urodziny Mitsubishi w Europie:...

auto motor i sport 0000-00-00

Mitsubishi Motors jest już w Europie 40 lat! Z tej okazji mogą skorzystać klienci w Polsce, bo nasz importer przygotował obniżki i specjalne oferty na wszystkie swoje modele.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Borgward wraca na rynek europejski
Borgward wraca na rynek europejski
Już niebawem na polskim rynku motoryzacyjnym może się pojawić nowy gracz. Niemiecka marka Borgward po latach wraca do gry. Pierwszym modelem będzie duży SUV – BX7.