mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mitsubishi do serwisów

Mitsubishi do serwisów

Europejski oddział Mitsubishi Motors ogłosił właśnie akcję serwisową dla kilku modeli ze swojego zestawienia. Tylko jeden z tych modeli oferowany był na terenie Polski. Chodzi tutaj o Mitsubishi Grandis z roku modelowego 2006.

Mitsubishi do serwisów

W samochodzie tym wykryto możliwość wystąpienia usterki, która objawia się przez wadliwie zamontowany mechanizm odpowiedzialny za regulację oparcia w drugim rzędzie foteli. W okresie kiedy występowała wada produkcyjna, Polscy klienci zakupili jedynie 36 egzemplarzy modelu Grandis. Każdy z nich w ciągu najbliższego czasu pozostanie indywidualnie poinformowany o konieczności odwiedzin w autoryzowanym serwisie Mitsubishi. W całej Europie nazbierało się 1347 egzemplarzy tego modelu dotkniętych wadą.

Dowiedz się więcej na temat marki Mitsubishi

Pozostałe samochody wchodzące w ogólnoeuropejską akcję serwisową Mitsubishi Motors nie były oferowane w sieci dilerskiej Mitsubishi w naszym kraju. Są to samochody z dużo wcześniejszych roczników modelowych, takich jak model Lancer z 1993 roku w wersji z silnikiem Diesla, Space Wagon/Spacer Runner (1992/1993) oraz Space Runner z 1996 roku. Całkowita ilość samochodów przywołanych do serwisów poza naszym krajem wynosi 27.299 egzemplarzy.

Czytaj także:

Mitsubishi: 16 miesiąc w górę (2006-10-04)

Paryska premiera Pajero (2006-09-08)


Podobne wiadomości:

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Aktualności 2017-02-17

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Mitsubishi Xpander zadebiutował w Indonezji

Aktualności 2017-08-11

Komentuj:

~artur.m@vip.wp.pl 2007-07-07

Miłośnikom marki polecam zapoznaie się z likwidacją korozji elementów nadwozia flagowego modelu lancer - rekomendowana przez producenta technologia to papier ścierny + lakierowanie + oklejanie skorodowanych elementów zamiast wymiany ich na nowe lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, więcej informacji pod adresem www,lancer-rust.neostrada.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.