mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mitsubishi przedstawia tegoroczne nowości

Mitsubishi przedstawia tegoroczne nowości

Firma MMC Car Poland, przedstawiciel Mitsubishi Motors w Polsce, wprowadzi na nasz rynek w bieżącym roku 4 zupełnie nowe modele (Pajero, Outlander, Colt CZC, Lancer Sports Sedan) i kilka dodatkowych wersji obecnie oferowanych modeli.

Mitsubishi przedstawia tegoroczne nowości

Już w styczniu w ofercie pojawił się nowy Mitsubishi Pajero w wersji 5-drzwiowej z dwoma jednostkami napędowymi: zmodernizowanym silnikiem diesla o pojemności 3,2 l. i mocy 170 KM z automatyczną lub manualną przekładnią oraz benzynowym silnikiem V6 o pojemności 3,8 l. i mocy 250 KM z automatyczną przekładnią.

W marcu w ofercie pojawi się Mitsubishi Pajero w wersji 3-drzwiowej z silnikiem diesla o pojemności 3,2 l. i mocy 170 KM z automatyczną przekładnią.

Także w marcu klienci będą już także mogli dokonać zakupu zupełnie nowego modelu Mitsubishi Outlander z 2-litrowym silnikiem wysokoprężnym o mocy 136 KM. Ponadto w marcu oferta pickupów L200 zostanie poszerzona o wersje z pojedynczą kabiną i półtorej kabiny (King Cab).

Miesiąc później w salonach pojawi się nowy Colt coupe-kabriolet o nazwie Colt CZC z silnikiem benzynowym 1,5 l. o mocy 109 KM.

Dodatkowo wielbiciele sportowych modeli Mitsubishi, takich, jak Lancer Evolution i Colt Turbo, będą mogli liczyć na bardzo szeroką ofertę wersji specjalnych.

Ponadto sieć punktów dealerskich Mitsubishi poszerzy się o kilka nowych placówek obejmując nowe dla Mitsubishi miejsca na mapie Polski. Zmiany i ulepszenia będą także dotyczyły polityki sprzedaży flotowej. Wprowadzeniu nowych modeli będą towarzyszyły intensywne działania marketingowe. Już wkrótce w Internecie pojawi się nowa witryna dla klientów i wielbicieli marki Mitsubishi. Firma w dalszym ciągu będzie kontynuowała wieloletnie programy szkoleń dla pracowników stacji dealerskich, mające na celu poprawę jakości obsługi klienta. Liczne premiery rynkowe oraz opisane działania mają zwiększyć planowany wolumen sprzedaży aż o 30-40%.

Zobacz więcej o samochodach marki Mitsubishi

Zobacz także inne nowości A.D. 2007

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi

Podobne wiadomości:

Nowości AD 2007

Nowości AD 2007

Aktualności 2006-12-20

Komentuj:

~artur.m@vip.wp.pl 2007-07-07

Miłośnikom marki polecam zapoznaie się z likwidacją korozji elementów nadwozia flagowego modelu lancer - rekomendowana przez producenta technologia to papier ścierny + lakierowanie + oklejanie skorodowanych elementów zamiast wymiany ich na nowe lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, więcej informacji pod adresem www,lancer-rust.neostrada.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.