mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mitsubishi przedstawia tegoroczne nowości

Mitsubishi przedstawia tegoroczne nowości

Firma MMC Car Poland, przedstawiciel Mitsubishi Motors w Polsce, wprowadzi na nasz rynek w bieżącym roku 4 zupełnie nowe modele (Pajero, Outlander, Colt CZC, Lancer Sports Sedan) i kilka dodatkowych wersji obecnie oferowanych modeli.

Mitsubishi przedstawia tegoroczne nowości

Już w styczniu w ofercie pojawił się nowy Mitsubishi Pajero w wersji 5-drzwiowej z dwoma jednostkami napędowymi: zmodernizowanym silnikiem diesla o pojemności 3,2 l. i mocy 170 KM z automatyczną lub manualną przekładnią oraz benzynowym silnikiem V6 o pojemności 3,8 l. i mocy 250 KM z automatyczną przekładnią.

W marcu w ofercie pojawi się Mitsubishi Pajero w wersji 3-drzwiowej z silnikiem diesla o pojemności 3,2 l. i mocy 170 KM z automatyczną przekładnią.

Także w marcu klienci będą już także mogli dokonać zakupu zupełnie nowego modelu Mitsubishi Outlander z 2-litrowym silnikiem wysokoprężnym o mocy 136 KM. Ponadto w marcu oferta pickupów L200 zostanie poszerzona o wersje z pojedynczą kabiną i półtorej kabiny (King Cab).

Miesiąc później w salonach pojawi się nowy Colt coupe-kabriolet o nazwie Colt CZC z silnikiem benzynowym 1,5 l. o mocy 109 KM.

Dodatkowo wielbiciele sportowych modeli Mitsubishi, takich, jak Lancer Evolution i Colt Turbo, będą mogli liczyć na bardzo szeroką ofertę wersji specjalnych.

Ponadto sieć punktów dealerskich Mitsubishi poszerzy się o kilka nowych placówek obejmując nowe dla Mitsubishi miejsca na mapie Polski. Zmiany i ulepszenia będą także dotyczyły polityki sprzedaży flotowej. Wprowadzeniu nowych modeli będą towarzyszyły intensywne działania marketingowe. Już wkrótce w Internecie pojawi się nowa witryna dla klientów i wielbicieli marki Mitsubishi. Firma w dalszym ciągu będzie kontynuowała wieloletnie programy szkoleń dla pracowników stacji dealerskich, mające na celu poprawę jakości obsługi klienta. Liczne premiery rynkowe oraz opisane działania mają zwiększyć planowany wolumen sprzedaży aż o 30-40%.

Zobacz więcej o samochodach marki Mitsubishi

Zobacz także inne nowości A.D. 2007

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi

Podobne wiadomości:

Nowości AD 2007

Nowości AD 2007

Aktualności 2006-12-20

Komentuj:

~artur.m@vip.wp.pl 2007-07-07

Miłośnikom marki polecam zapoznaie się z likwidacją korozji elementów nadwozia flagowego modelu lancer - rekomendowana przez producenta technologia to papier ścierny + lakierowanie + oklejanie skorodowanych elementów zamiast wymiany ich na nowe lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, więcej informacji pod adresem www,lancer-rust.neostrada.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.