mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mitsubishi znowu obniża ceny

Mitsubishi znowu obniża ceny

Mimo wzrostu sprzedaży w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy roku na naszym rynku o niemal 50% Mitsubishi zdecydowało się po raz drugi w tym roku zdecydowanie na znaczące obniżki cen swoich modeli.

Mitsubishi znowu obniża ceny
Wprowadzona na początku września (poprzednio w kwietniu) redukcja cen sięga nawet 12 procent. W rezultacie auta z napędem na 4 koła marki Mitsubishi staniały o 25.000 zł – w przypadku Pajero i 15.000 zł w przypadku pickupa L200. Ponadto klienci zainteresowani zakupem Mitsubishi Pajero 3.2 DID oraz L200 z podwójną kabiną mogą liczyć dodatkowo odpowiednio na 10.000 zł i 5.000 zł rabatu. W przypadku L200 do wyboru jest także druga opcja - gratisowa zabudowa.

Jednocześnie ogłoszono promocyjną cenę Mitsubishi Outlandera z silnikami 2.0 DID, 2.2 DID i 2.4 MIVEC, który kosztuje obecnie o 10.000 zł mniej. Nadal aktualne są oferty promocyjne związane z zakupem modeli Colt, Colt Cabriolet 1.5 Invite oraz DAKAR L200.

W ofercie Mitsubishi dostępny jest już także Outlander – model roku 2009 z niewielkimi zmianami stylistycznymi i dodatkowym wejściem audio dla urządzeń zewnętrznych np. Ipod.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi

Podobne wiadomości:

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Mitsubishi Lancer – Kolej na Sportbacka

auto motor i sport 0000-00-00

RALLIART - PIEPRZ ZAMIAST TABASCO

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?