mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mitsubishi znowu obniża ceny

Mitsubishi znowu obniża ceny

Mimo wzrostu sprzedaży w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy roku na naszym rynku o niemal 50% Mitsubishi zdecydowało się po raz drugi w tym roku zdecydowanie na znaczące obniżki cen swoich modeli.

Mitsubishi znowu obniża ceny
Wprowadzona na początku września (poprzednio w kwietniu) redukcja cen sięga nawet 12 procent. W rezultacie auta z napędem na 4 koła marki Mitsubishi staniały o 25.000 zł – w przypadku Pajero i 15.000 zł w przypadku pickupa L200. Ponadto klienci zainteresowani zakupem Mitsubishi Pajero 3.2 DID oraz L200 z podwójną kabiną mogą liczyć dodatkowo odpowiednio na 10.000 zł i 5.000 zł rabatu. W przypadku L200 do wyboru jest także druga opcja - gratisowa zabudowa.

Jednocześnie ogłoszono promocyjną cenę Mitsubishi Outlandera z silnikami 2.0 DID, 2.2 DID i 2.4 MIVEC, który kosztuje obecnie o 10.000 zł mniej. Nadal aktualne są oferty promocyjne związane z zakupem modeli Colt, Colt Cabriolet 1.5 Invite oraz DAKAR L200.

W ofercie Mitsubishi dostępny jest już także Outlander – model roku 2009 z niewielkimi zmianami stylistycznymi i dodatkowym wejściem audio dla urządzeń zewnętrznych np. Ipod.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi

Podobne wiadomości:

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja Cross

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja...

Aktualności 2017-02-17

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.
Odgadnij model Odgadnij model