mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mitsumaniaki w Wilkasach

Mitsumaniaki w Wilkasach

Już po raz ósmy na corocznym Zlocie Mitsumaniaków spotkają się miłośnicy samochodów marki Mitsubishi. Spotkanie odbędzie się w w ostatni weekend sierpnia (27-29.08.10) na terenie malowniczo położonej wioski turystycznej w mazurskich Wilkasach.

Mitsumaniaki w Wilkasach
Do uczestnictwa w tegorocznym zlocie zgłosiło się już ponad 350 członków klubu wraz z rodzinami, którzy przybędą tam niemal 200 pojazdami spod znaku Trzech Diamentów. W programie spotkania znalazło się wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych klubowiczów. Nie ufając kapryśnej pogodzie organizatorzy przygotowali nawet 2 scenariusze – na wypadek słonecznej i deszczowej aury.
 
W czasie trzydniowej imprezy uczestnicy zlotu będą mogli rywalizować w kilkunastu zabawnych i emocjonujących konkurencjach takich, jak konkurs dla mechaników i „prawie-mechaników”, parkowanie L200 na kopertę, konkurs wiedzy o Mitsumaniakach, mini-offroad, wyścigi quadami, przeciąganie liny, toczenie opony czy rzut dojazdówką. Nie zabraknie także meczu piłki nożnej i turnieju ping ponga oraz sobotniego ogniska z karaoke.

Klub Mitsumaniaków www.mitsumaniaki.com, który działa od kwietnia 2004 roku, został stworzony dla wszystkich entuzjastów aut spod znaku Trzech Diamentów i zrzesza 2.260 członków. W internetowym forum klubu uczestniczy już 16.438 osób – to ponad dwukrotnie więcej niż przed rokiem.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi zlot Mitsumaniakow

Podobne wiadomości:

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Mitusbishi Expander - kolejny model w Europie?

Mitusbishi Expander - kolejny model w...

Aktualności 2017-07-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.