mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mitusbishi otwiera salon w Gorzowie Wlkp.

Mitusbishi otwiera salon w Gorzowie Wlkp.

Znakomite wyniki sprzedaży Mitsubishi Motors w Polsce zachęcają autoryzowanych przedstawicieli tej marki do inwestowania w nowe salony i serwisy. Nowy salon Mitsubishi w Gorzowie Wielkopolskim

Mitusbishi otwiera salon w Gorzowie Wlkp.
W zakończonym roku fiskalnym 2009 polscy dilerzy Mitsubishi Motors zrealizowali inwestycje warte 10 milionów euro. Dobrym przykładem jest otwarta właśnie w Gorzowie Wielkopolskim placówka o nazwie Gezet. Stacja Gezet powstała w bardzo atrakcyjnym miejscu - przy jednym z największych węzłów komunikacyjnych w centrum aglomeracji. Nowoczesny obiekt zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami firmy spod znaku Trzech Diamentów.

Firma Gezet, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy Mitsubishi Motors w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze działa na polskim rynku motoryzacyjnym od 2001 roku i jest jednym z największych dilerów motoryzacyjnych w województwie lubuskim.  Przedsiębiorstwo tworzy motoryzacyjną grupę, w skład której wchodzi 5 salonów sprzedaży aut w tych dwóch miastach i planuje dalszy rozwój.

Nową placówkę Mitsubishi Motors zlokalizowano przy ulicy Kasprzaka 1 w centrum miasta. W budynku o łącznej powierzchni 1100 m2 mieści się przestronny przeszklony salon samochodowy oraz serwis mechaniczny z 5 stanowiskami i parkingiem na 35 miejsc. Salon i serwis są czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 a w soboty od 9:00 do 15:00.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi ASO Autoryzowana stacja obsługi

Podobne wiadomości:

Terminator i elektryczne i-MiEV

auto motor i sport 0000-00-00

Nowe Evo w gamie Mitsubishi na wideo

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?
Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?
Sporym problemem na podkarpackim odcinku autostrady A4 jest mała liczba stacji benzynowych i Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP). Sytuacja niedługo się zmieni za sprawą przetargu na dzierżawę siedmiu miejsc.