Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mitusbishi otwiera salon w Gorzowie Wlkp.

Mitusbishi otwiera salon w Gorzowie Wlkp.

Znakomite wyniki sprzedaży Mitsubishi Motors w Polsce zachęcają autoryzowanych przedstawicieli tej marki do inwestowania w nowe salony i serwisy. Nowy salon Mitsubishi w Gorzowie Wielkopolskim

Mitusbishi otwiera salon w Gorzowie Wlkp.
W zakończonym roku fiskalnym 2009 polscy dilerzy Mitsubishi Motors zrealizowali inwestycje warte 10 milionów euro. Dobrym przykładem jest otwarta właśnie w Gorzowie Wielkopolskim placówka o nazwie Gezet. Stacja Gezet powstała w bardzo atrakcyjnym miejscu - przy jednym z największych węzłów komunikacyjnych w centrum aglomeracji. Nowoczesny obiekt zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami firmy spod znaku Trzech Diamentów.

Firma Gezet, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy Mitsubishi Motors w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze działa na polskim rynku motoryzacyjnym od 2001 roku i jest jednym z największych dilerów motoryzacyjnych w województwie lubuskim.  Przedsiębiorstwo tworzy motoryzacyjną grupę, w skład której wchodzi 5 salonów sprzedaży aut w tych dwóch miastach i planuje dalszy rozwój.

Nową placówkę Mitsubishi Motors zlokalizowano przy ulicy Kasprzaka 1 w centrum miasta. W budynku o łącznej powierzchni 1100 m2 mieści się przestronny przeszklony salon samochodowy oraz serwis mechaniczny z 5 stanowiskami i parkingiem na 35 miejsc. Salon i serwis są czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 a w soboty od 9:00 do 15:00.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi ASO Autoryzowana stacja obsługi

Podobne wiadomości:

Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze

Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze

Aktualności 2016-08-24

Mitsubishi XM Concept - crossover i minivan w jednym

Mitsubishi XM Concept - crossover i minivan w...

Aktualności 2016-08-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Twórca DSG pozywa koncern VW
Twórca DSG pozywa koncern VW
Szefostwo koncernu Volkswagen nie ma łatwego życia przez ostatni rok. Cały czas ciągnie się afera Dieselgate, a do listy problemów dołączył były szef marki Bentley i Bugatti, który pozwał niemieckiego producenta do sadu.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj