mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mniejszy Ascender od tego roku

Mniejszy Ascender od tego roku

Isuzu, po wprowadzeniu w zeszłym roku siedmioosobowej wersji Ascendera, zdecydowało się w tym roku na zmniejszoną, pięcioosobową wersję tego SUV-a.

Mniejszy Ascender od tego roku

Wersja Ascendera dla pięciu osób oferuje kierowcy taką samą moc, komfort oraz elementy wyposażenia jak u większego brata. Model ten zbudowany został na bazie platformy podłogowej aut koncernu General Motors, w skład którego wchodzi też japońska firma, Oldsmobile Bravada, Buick Rainier, Chevrolet TrailBlazer oraz GMC Envoy.

Ascender oferowany jest w dwóch wersjach z napędem na przednie oraz na wszystkie koła. Silnik DOHC o pojemności 4,2 litra osiąga moc 275 KM przy 6000 obr/min. Ta sześciocylindrowa jednostka została wyróżniona nagrodą "10 Best Engines" (10 najlepszych silników) magazynu Ward's Auto world już trzeci rok z rzędu. Przeniesienie mocy następuje za pomocą czterostopniowej automatycznej przekładni.

Przy kupnie istnieje możliwośc wyboru jednego z czterech pakietów wyposażenia: Preferred Equipment, LS, Leather oraz Luxury.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kierowcy bez polisy OC częściej powodują wypadki
Kierowcy bez polisy OC częściej powodują wypadki
Jak wynika z nowej analizy Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, ryzyko spowodowania wypadku przez nieubezpieczonego kierowcę jest wyższe, niż w przypadku ubezpieczonego kierowcy.