mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mobilny Q-Service Truck rozwija działalność

Mobilny Q-Service Truck rozwija działalność

Projekt firmowany przez Inter Cars S.A. ma na celu zapewnienie pomocy na drodze w usuwaniu awarii pojazdów ciężarowych. Obecnie rozwijamy jego działalność. Mobilne serwisy w ciągu krótkiego czasu, są w stanie dojechać do awarii na terenie całego kraju a także za granicę Polski.

Mobilny Q-Service Truck rozwija działalność

W projekcie uczestniczy już 11 samochodów zlokalizowanych w różnych częściach kraju, wyposażonych w profesjonalny sprzęt do usuwania awarii na drodze. Mobilne serwisy będą ściśle współpracować z warsztatami Sieci Q-Service Truck oraz opierać na ich wykwalifikowanej kadrze pracowniczej.

Wiadomość ta powinna szczególnie ucieszyć kierowców ciężarówek, którym przyszło kiedykolwiek borykać się z drobnymi, aczkolwiek bardzo uciążliwymi usterkami na trasie, szczególnie w godzinach nocnych. Na potrzeby projektu uruchomiony został całodobowy Ogólnopolski numer telefonu 0 669-970-071 , obsługiwany przez Dyspozytora 24h, który każde zlecenie naprawy będzie kierował do odpowiedniego Mobilnego Q-Servisu Truck, działającego w danym Regionie.

Wszelkich informacji na temat projektu udziela Dział Sprzedaży Ciężarowej: Sylwia Szafrańska (022) 714-17-03. Kontakt z Dyspozytorem 24h Mobilnego Serwisu możliwy jest pod ogólnopolskim numerem telefonu GSM: 669-970-071.

Szczegóły działania Mobilnego Q-Service Truck znajdują się na stronach: ciezarowka24.pl
oraz http://www.truck.q-service.com.pl/


Podobne wiadomości:

Mobilne prawo jazdy i dowód rejestracyjny w 2017

Mobilne prawo jazdy i dowód rejestracyjny w...

Finanse i prawo 2016-11-23

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Aktualności 2016-05-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda rośnie w Polsce i na świecie
Skoda rośnie w Polsce i na świecie
Czeski producent wchodzi z impetem w 2017 rok, kontynuując pozytywny trend z roku poprzedniego. W samym styczniu Skoda dostarczyła rekordową liczbę samochodów, notując najwyższe wzrosty w Europie Wschodniej i Środkowej.