mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mobilny Q-Service Truck rozwija działalność

Mobilny Q-Service Truck rozwija działalność

Projekt firmowany przez Inter Cars S.A. ma na celu zapewnienie pomocy na drodze w usuwaniu awarii pojazdów ciężarowych. Obecnie rozwijamy jego działalność. Mobilne serwisy w ciągu krótkiego czasu, są w stanie dojechać do awarii na terenie całego kraju a także za granicę Polski.

Mobilny Q-Service Truck rozwija działalność

W projekcie uczestniczy już 11 samochodów zlokalizowanych w różnych częściach kraju, wyposażonych w profesjonalny sprzęt do usuwania awarii na drodze. Mobilne serwisy będą ściśle współpracować z warsztatami Sieci Q-Service Truck oraz opierać na ich wykwalifikowanej kadrze pracowniczej.

Wiadomość ta powinna szczególnie ucieszyć kierowców ciężarówek, którym przyszło kiedykolwiek borykać się z drobnymi, aczkolwiek bardzo uciążliwymi usterkami na trasie, szczególnie w godzinach nocnych. Na potrzeby projektu uruchomiony został całodobowy Ogólnopolski numer telefonu 0 669-970-071 , obsługiwany przez Dyspozytora 24h, który każde zlecenie naprawy będzie kierował do odpowiedniego Mobilnego Q-Servisu Truck, działającego w danym Regionie.

Wszelkich informacji na temat projektu udziela Dział Sprzedaży Ciężarowej: Sylwia Szafrańska (022) 714-17-03. Kontakt z Dyspozytorem 24h Mobilnego Serwisu możliwy jest pod ogólnopolskim numerem telefonu GSM: 669-970-071.

Szczegóły działania Mobilnego Q-Service Truck znajdują się na stronach: ciezarowka24.pl
oraz http://www.truck.q-service.com.pl/


Podobne wiadomości:

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Serwis auta 2016-05-05

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Aktualności 2016-05-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.