mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Mocny debiut Hyundaia ix35

Mocny debiut Hyundaia ix35

Wprowadzony do sprzedaży w lutym tego roku model Hyundai ix35 już okazał się prawdziwym bestsellerem. W pierwszych trzech miesiącach swojej obecności na rynku okazał się liderem wśród kompaktowych SUV-ów.

Mocny debiut Hyundaia ix35
Ciekawy, sportowy design, bogate wyposażenie oraz nowoczesne i ekonomiczne silniki sprawiły, że Hyundai ix35 stał się wyjątkowo konkurencyjnym graczem w swoim segmencie, dzięki czemu w początkowym okresie sprzedaży znalazł aż 378 nabywców.

Ogromne zainteresowanie nowym SUV-em Hyundaia dotyczy większości rynków europejskich. Wpłynęło ono także znacząco na wydłużenie czasu oczekiwania na dostawę samochodu (w Polsce wynosi on obecnie średnio 3 miesiące), ponieważ do tej pory fabryka w Żylinie na Słowacji, gdzie produkowany jest ix35, przyjęła ponad 65 000 zamówień.

Hyundai ix35 został objęty unikatowym programem ubezpieczeniowym, określanym jako "Triple Five" – oznaczającym 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat assistance i 5 lat bezpłatnego programu dodatkowej kontroli pojazdu.

Samochód jest aktualnie dostępny w trzech wersjach silnikowych – benzyna 2.0l 163KM oraz diesel 2.0l o mocy 136KM i 184KM. Jesienią gama jednostek napędowych poszerzy się o kolejne dwie wersje – silnik benzynowy 1.6l 140KM oraz diesel 1.7l o mocy 115KM. Dodatkowo, pierwsza z tych wersji dostępna będzie z systemem ISG (Idle Stop and Go) automatycznie wyłączającym i załączającym silnik podczas zatrzymania pojazdu na światłach, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa i ograniczenia emisji substancji szkodliwych.

Podobne wiadomości:

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Jak dobrze sprzedać samochód? - rady o których warto pamiętać

Jak dobrze sprzedać samochód? - rady o...

Aktualności 2016-12-22

Komentuj:

~Toyota 2010-08-08

tyś jest ośle kiepski,suv jest zarombisty!!!

~Kiepski 2010-05-26

A to samochód 1. Kiepski 2. Brzydki 3. I bardzo drogi

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Renault Captur po faceliftingu - poznaj polskie ceny
Renault Captur po faceliftingu - poznaj polskie ceny

Miejski crossover Renault przeszedł lifting i właśnie wkracza do polskich salonów. Przy tej okazji poznaliśmy oficjalny, polski cennik. Auto będzie dostępne z czterema silnikami w pięciu wersjach wyposażenia.