mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Modne Volkswageny

Modne Volkswageny

O samochodach najbardziej popularnej marki w Europie można mówić wiele dobrego. Jednak raczej mało osób uzna je za wyjątkowo atrakcyjne stylistycznie. Czy zaangażowanie legendarnego projektanta mody, Karla Lagerfelda, zmieni to postrzeganie?

Modne Volkswageny
Przy współudziale Lagerfelda, który ostatnio zasłynął ze stworzenia kalendarza Pirelli na 2011 rok, powstały specjalne edycje Style dwóch najbardziej popularnych modeli Volkswagena - Polo oraz Golf (w tym także wersji Variant oraz Plus).

Specjalna edycja Style obu modeli będzie się wyróżniać ekskluzywnymi wzorami felg z lekkich stopów, przeciwmgielnymi reflektorami, przyciemnianymi tylnymi oraz bocznymi szybami. Wersje Style zostaną także standardowo wyposażone w pakiety zimowy (m.in. podgrzewane przednie fotele) oraz komfortowy (m.in. pełna elektryka), a we wszystkich odmianach Golfa Style nabywca otrzyma także radio CD/MP3. Wyróźnikami specjalnych wersji będą także kolory nadwozia - niebieski Golfa i brązowy Polo - oraz specjalne plakietki "Style" widoczne w kilku miejscach nadwozia.

Pakiety Style pozwolą nie tylko wyróżnić się na drodze, ale i nieco zaoszczędzić. Na rynku niemieckim, gdzie te wersje obu modeli Volkswagena można już zamawiać od 22 grudnia, Polo Style kosztuje 14.075 euro (oszczędność w porównaniu do wersji z osobno kupowanymi elementami wyposażenia dodatkowego wynosi 1.885 euro), a Golf Style 18.825 euro (2.335 euro).

Jeszcze dodatkowo 885 euro będzie można zaoszczędzić, jeśli zdecydujemy się na pakiet Style Plus, w którym otrzymamy otwierany panel dachowy bądź panoramiczny dach plus indywidualne felgi.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Volkswagen Polo
Volkswagen Polo
Cena podstawowa już od: 44 490 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
Cena podstawowa już od: 67 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

A1, DS3, Cooper D i Polo – Uroda kosztuje

auto motor i sport 0000-00-00

Chociaż VW Polo i Mini to maluchy, za szczególnie tanie nigdy nie uchodziły. Ale też obydwa mają zalety jakich trudno szukać u większości konkurentów. Teraz do prestiżowego grona dołączają Audi A1 i Citroën DS3.

Volkswagen T-Roc - nowy crossover w rodzinie

Volkswagen T-Roc - nowy crossover w rodzinie

Aktualności 2017-08-29

Komentuj:

hjokiel 2010-12-30

Nie sądzę, żeby to pomogło samochodowi dla ludu. U nas ma się on dobrze z uwagi na mit niezawodności niemieckich marek. Te tu niby dodatki są w samochodach innych marek tego segmentu w standardzie, czyli w cenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.