mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Monster Jam przełożone

Monster Jam przełożone

Zawody Monster Jam na wrocławskim stadionie budowanym na UEFA Euro 2012 odbędą się nie z początkiem września, a 1 października - donosi portal wroclove2012.com. Zamiast nich 3 września odbędzie się trening Śląska dla 15 tysięcy widzów.

Monster Jam przełożone
- Zmiana terminu pokazów wielkich ciężarówek pomoże lepiej zorganizować drugą z planowanych na otwarcie wrocławskiego stadionu imprez, czyli walkę Kliczko – Adamek – powiedział Michael Brill – wiceprezes SMG Europa i dyrektor zarządzający SMG Polska, na specjalnej konferencji zorganizowanej przez operatora stadionu. Dzięki temu uda się zainstalować wszystkie kamery i sprzęt, a telewizja dobrze przygotuje się do transmisji – pojedynek bokserów będzie oglądało około 100 milionów widzów z ponad 130 krajów. Zamiast zawodów Monster Jam 3 września 15 tysięcy widzów zobaczy trening Śląska Wrocław - czytamy na stronach portalu wroclove2012.com.

Więcej na ten temat >>>
Tematy w artykule: Wrocław Monster Jam

Podobne wiadomości:

W weekendy tunele na pl. Dominikańskim we Wrocławiu zamknięte

W weekendy tunele na pl. Dominikańskim we...

Polskie drogi 2014-10-15

Wrocław: Oto 10 najważniejszych inwestycji drogowych

Wrocław: Oto 10 najważniejszych inwestycji...

Polskie drogi 2015-01-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Już od kilku miesięcy było wiadomo, że marka Cupra w końcu zostanie wydzielona od Seata. Iberyjski producent ogłosił oficjalną zmianę. Na rynku pojawi się nowa submarka z osobnym emblematem.