mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Monster Jam przełożone

Monster Jam przełożone

Zawody Monster Jam na wrocławskim stadionie budowanym na UEFA Euro 2012 odbędą się nie z początkiem września, a 1 października - donosi portal wroclove2012.com. Zamiast nich 3 września odbędzie się trening Śląska dla 15 tysięcy widzów.

Monster Jam przełożone
- Zmiana terminu pokazów wielkich ciężarówek pomoże lepiej zorganizować drugą z planowanych na otwarcie wrocławskiego stadionu imprez, czyli walkę Kliczko – Adamek – powiedział Michael Brill – wiceprezes SMG Europa i dyrektor zarządzający SMG Polska, na specjalnej konferencji zorganizowanej przez operatora stadionu. Dzięki temu uda się zainstalować wszystkie kamery i sprzęt, a telewizja dobrze przygotuje się do transmisji – pojedynek bokserów będzie oglądało około 100 milionów widzów z ponad 130 krajów. Zamiast zawodów Monster Jam 3 września 15 tysięcy widzów zobaczy trening Śląska Wrocław - czytamy na stronach portalu wroclove2012.com.

Więcej na ten temat >>>
Tematy w artykule: Wrocław Monster Jam

Podobne wiadomości:

Postęp prac na S5 pod Wrocławiem. Są zmiany w ruchu

Postęp prac na S5 pod Wrocławiem. Są zmiany w...

Polskie drogi 2015-07-30

Największy salon Porsche w Polsce otwarty

Największy salon Porsche w Polsce otwarty

Aktualności 2015-07-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.