mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Moscow International Motor Show

Moscow International Motor Show

Polska Izba Motoryzacji organizuje Misję Gospodarczą przy okazji targów MOSCOW INTERNATIONAL MOTOR SHOW. Są to największe targi dla poddostawców motoryzacyjnych i producentów samochodów w Rosji i w całej Europie Wsch. W trakcie targów odbędą się spotkania polskich i rosyjskich firm produkujących części motoryzacyjne.

Moscow International Motor Show

Targi Moscow International Motor Show gromadzą wystawców reprezentujących najważniejszych producentów komponentów motoryzacyjnych z Europy i świata. Targi moskiewskie łączą w sobie imprezę typu B2B, gromadząca co rocznie ponad 50 000 tys. przedstawicieli firm motoryzacyjnych oraz salon samochodowy przeznaczony dla publiczności. W trakcie targów odbędą się spotkania polskich i rosyjskich firm produkujących części motoryzacyjne.
 
Istnieje ogromna szansa na zaistnienie polskich firm na rosyjskim rynku motoryzacyjnym, który w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. Rosyjskie firmy są zainteresowane współpracą i inwestowaniem w Polsce poprzez podejmowanie działań join venture i otwieranie zupełnie nowych przedsiębiorstw motoryzacyjnych.  Zainteresowanie ze strony rosyjskiej budzą również  produkty wytwarzane przez polskich poddostawców motoryzacyjnych.
 
Przeczytaj także:

Konferencja branży motoryzacyjnej Auto Event 2007 (2007-05-25)

PIM i poddostawcy w warszawskich zakładach grupy FSO (2007-04-11)


 

Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

Konferencja branży motoryzacyjnej Auto Event 2007

Konferencja branży motoryzacyjnej Auto Event...

Aktualności 2007-05-25

Komentuj:

~ALESSIA 2007-05-30

???? ILE ???? 50 000 TYś = 50 MLN ALE TO PIKUś W PIąTKOWEJ GAZECIE WYBORCZEJ NA PIERWSZEJ STRONIE ZNALAZłEM 23 BłęDY ;))

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.