mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Moto Idea 2011 - wyzwania dla branży

Moto Idea 2011 - wyzwania dla branży

Do rozpoczęcia drugiej edycji konferencji Moto Idea pozostał nieco ponad miesiąc. Dziś przedstawiamy prelegentów oraz najważniejsze tematy, jakie zostaną poruszone podczas spotkania.

Moto Idea 2011 - wyzwania dla branży
Udział w tegorocznej imprezie Moto Idea 2011 potwierdziło już ponad 100 uczestników z największych firm sektora motoryzacyjnego w Polsce (wielu wybitnych specjalistów, właściciele firm, członkowie zarządów, dyrektorzy działów). Konferencja odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia br. w hotelu Best Western w Krakowie.

Wśród potwierdzonych prelegentów znalazły się takie osoby jak:
- Jean Philippe - Komisja Europejska
- Jakub Faryś -  Prezes Zarządu Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego
- Dariusz Mikołajczak - Wiceprezes Zarządu Toyota Motor Manufacturing Poland
- Ryszard Jania - Prezes Zarządu Pilkington Automotive Poland
- Dariusz Adamek - Prezes Zarządu, Delphi Poland

Najważniejszymi tematami na konferencji będą "Przemysł motoryzacyjny w Unii Europejskiej i Polsce - wyzwania i perspektywy" oraz "Motoryzacja w Polsce  - czy i kiedy będzie dobrze?" Ponadto, na przykładzie modelu Renault ZE przedstawiona zostanie przyszłość samochodów elektrycznych, omówione zostaną także Toyota Production System oraz model pozyskiwania z sukcesem środków unijnych na przykładzie Sitech Sp. z o.o.

Wśród największych firm biorących udział w konferencji znajdą się Renault Polska, Faurecia Wałbrzych, Sitech, WABCO Polska, GM Manufacturing Poland, Fiat Auto Poland, Delphi Poland oraz Toyota Motor Manufacturing Poland.

Dokładny program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.moto-idea.pl. mojaeuto.pl jest patronem medialnym konferencji.

Podobne wiadomości:

Warszawa, Syrena, Polonez - powrót polskiej motoryzacji?

Warszawa, Syrena, Polonez - powrót polskiej...

Aktualności 2015-09-23

Sprzedaż nowych aut w Polsce - najlepszy czerwiec od lat

Sprzedaż nowych aut w Polsce - najlepszy...

Aktualności 2015-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Prawo jazdy - koniec z oblewaniem na egzaminach
Egzamin na prawo jazdy to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. Wszystko przez niską zdawalność, która jest sposobem na zarobek przez ośrodki szkoleniowe inkasujące za każdy egzamin ponad 100 zł. Posłowie PiS mają pomysł na zmianę sposobu finansowania WORD-ów.
Odgadnij model Odgadnij model