Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy

Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy

Automobilklub Polski wspólnie z Urzędem Dzielnicy Bemowo m. St. Warszawy organizuje w ramach 13. finału WOŚP charytatywny piknik motoryzacyjny Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy

Impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę 9 stycznia w godzinach 12.00 - 16.00. Na terenie ośrodka Automobilklubu Polski na Bemowie każdy fan motoryzacji oraz sportu motorowego powinien znaleźć coś dla siebie.

Odbędzie się m.in. licytacja przejazdów po zamkniętym fragmencie odcinka specjalnego z 31. Rajdu Warszawskiego (godz. 12). Darczyńca będzie miał możliwość przejechania na prawym fotelu z kierowcą rajdowym z czołówki Mistrzostw Polski. Kilku z kierowców, jak na przykład Tomasz Kuchar będzie zasiadało za kierownicą Mitsubishi Lancerów Evolution  VIII.

Po wygraniu licytacji będzie można również przejechać z najlepszymi zawodnikami MP na 1/4 mili (m.in. Toyotą Supra 949 KM) oraz po torze szutrowym za kierownicą samochodu rajdowego.

Przygotowano również wiele innych atrakcji, obok których trudno będzie przejść obojętnie. Będą to m.in. przejazd samochodem wyposażonym w troleje, nauka bezpiecznej jazdy na płycie poślizgowej, symulacja prawdziwego egzaminu na prawo jazdy, kurs pierwszej pomocy medycznej, turniej gry samochodowej i wiele innych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy wyrok TK - czy policja może zatrzymywać prawo jazdy?
Znamy wyrok TK - czy policja może zatrzymywać prawo jazdy?
Dzisiaj Trybunał Konstytucyjny pochylił się nad skargą Rzecznika Praw Obywatelskich i wydał wyrok w sprawie zatrzymywania przez funkcjonariuszy uprawnień kierującym, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o 50 km/h.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj