mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Możliwe problemy w kabriolecie Renault

Możliwe problemy w kabriolecie Renault

143 właścicieli Renault Megane Coupe Cabrio zostanie wezwanych do autoryzowanych serwisów francuskiej marki. Powodem możliwe problemy podczas jazdy z otwartym dachem.

Możliwe problemy w kabriolecie Renault
Renault Polska powiadomił prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modelu Renault Megane III Coupe Cabrio, wyprodukowanych do dnia 31.07.2013, podczas wyjmowania dużego przedmiotu z bagażnika mogą poluzować się zaczepy mocujące poszycie tapicerskie składanej tylnej półki, w wyniku czego w trakcie jazdy z otwartym dachem z dużą prędkością, siła pędu powietrza może zerwać poszycie tylnej półki.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objęte są 143 egzemplarze Renault Megane CC.

W związku z zaistniałą sytuacją w pojazdach zostanie poprawione mocowanie poszycia tylnej półki poprzez przykręcenie go za pomocą 6 śrub. Przedsiębiorca powiadomi listownie właścicieli samochodów objętych akcją o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Renault Megane
Renault Megane
Cena podstawowa już od: 59 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Renault wzywa auta do serwisu

Renault wzywa auta do serwisu

Aktualności 2016-11-15

Mocne auto dla mocnych kobiet

auto motor i sport 0000-00-00

Renault przygotowało limitowaną serię modelu Clio RS 200 EDC Monaco GP. Jak mówią Francuzi, ma być to auto dla prawdziwie mocnych kobiet.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross