mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Możliwy pożar w vanach Forda

Możliwy pożar w vanach Forda

Masz podgrzewaną przednią szybę w samochodzie - możesz mieć problem. Wadliwie zamontowane szyby w autach Ford S-Max oraz Ford Galaxy mogą spowodować pożar tapicerki.

Możliwy pożar w vanach Forda

Spółka Ford Polska poinformowała Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o wadliwym zamocowaniu podgrzewanych przednich szyb w samochodach marki Ford – modele: S-Max oraz Galaxy. Może to spowodować pojawienia się iskier, a w konsekwencji doprowadzić do zapalenia się tapicerki. Dotyczy to pojazdów wyprodukowanych w Belgii między grudniem 2005 roku, a czerwcem 2006 roku.

Spółka zobowiązała się do przeprowadzenia bezpłatnej akcji serwisowej wadliwych modeli, w ramach której w autoryzowanych stacjach obsługi wykonane zostaną wszystkie niezbędne naprawy. Konsumenci o konieczności sprawdzenia samochodu powiadamiani są listownie. Na polski rynek trafiło 169 takich aut.

Zobacz TEST mojeauto.pl modelu Ford Galaxy

Zobacz TEST mojeauto.pl modelu Ford S-MAX

Dowiedz się więcej o marce Ford

Czytaj także:

Ford S-Max Samochodem Roku 2007! 2006-11-13

Ford S-Max i Galaxy do serwisu 2006-10-18

Piątka Galaxy 2006-09-27

50 000 vanów w pięć miesięcy 2006-09-21

Ford S-MAX na "5" 2006-08-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Android Auto dostępny bez samochodu
Android Auto dostępny bez samochodu
Koncern Google postanowił zainteresować się posiadaczami starszych samochodów, które nie mają na wyposażeniu wielkich, dotykowych wyświetlaczy czy zaawansowanych urządzeń multimedialnych. Aplikacja Android Auto będzie dostępna również na ekranie smartfona.