mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Możliwy pożar w vanach Forda

Możliwy pożar w vanach Forda

Masz podgrzewaną przednią szybę w samochodzie - możesz mieć problem. Wadliwie zamontowane szyby w autach Ford S-Max oraz Ford Galaxy mogą spowodować pożar tapicerki.

Możliwy pożar w vanach Forda

Spółka Ford Polska poinformowała Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o wadliwym zamocowaniu podgrzewanych przednich szyb w samochodach marki Ford – modele: S-Max oraz Galaxy. Może to spowodować pojawienia się iskier, a w konsekwencji doprowadzić do zapalenia się tapicerki. Dotyczy to pojazdów wyprodukowanych w Belgii między grudniem 2005 roku, a czerwcem 2006 roku.

Spółka zobowiązała się do przeprowadzenia bezpłatnej akcji serwisowej wadliwych modeli, w ramach której w autoryzowanych stacjach obsługi wykonane zostaną wszystkie niezbędne naprawy. Konsumenci o konieczności sprawdzenia samochodu powiadamiani są listownie. Na polski rynek trafiło 169 takich aut.

Zobacz TEST mojeauto.pl modelu Ford Galaxy

Zobacz TEST mojeauto.pl modelu Ford S-MAX

Dowiedz się więcej o marce Ford

Czytaj także:

Ford S-Max Samochodem Roku 2007! 2006-11-13

Ford S-Max i Galaxy do serwisu 2006-10-18

Piątka Galaxy 2006-09-27

50 000 vanów w pięć miesięcy 2006-09-21

Ford S-MAX na "5" 2006-08-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.