mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Możliwy wyciek paliwa w Cruzie

Możliwy wyciek paliwa w Cruzie

Posiadacze Chevroleta Cruze, pod maską którego pracuje jednostka wysokoprężna, będą wzywani do serwisów tej marki. Powodem jest możliwa usterka z wyciekającym paliwem.

Możliwy wyciek paliwa w Cruzie
Chevrolet Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modelu Chevrolet Cruze z roku modelowego 2010 z silnikiem diesla (wyprodukowanych w Korei), może wystąpić wyciek z przewodu paliwowego. Gdy taka sytuacja nastąpi może być wyczuwalny zapach paliwa, ponadto mogą wystąpić problemy z uruchomieniem silnika lub silnik może przestać działać.

W Polsce akcją przywoławczą objętych jest 415 samochodów wyżej wymienionego modelu.

Autoryzowane serwisy listami poleconymi zawiadomią klientów, którzy kupili samochody objęte kampanią, o uszkodzeniach, jakie mogą występować w ich samochodach. Ponadto klienci, którzy zakupili samochody objęte kampanią, zostaną wezwani do złożenia wizyty w autoryzowanym serwisie w celu sprawdzenia czy w ich samochodzie występuje ww. wada i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Podobne wiadomości:

Znamy finalistów COTY 2012

auto motor i sport 0000-00-00

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS. Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.