Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Możliwy wyciek paliwa w Cruzie

Możliwy wyciek paliwa w Cruzie

Posiadacze Chevroleta Cruze, pod maską którego pracuje jednostka wysokoprężna, będą wzywani do serwisów tej marki. Powodem jest możliwa usterka z wyciekającym paliwem.

Możliwy wyciek paliwa w Cruzie
Chevrolet Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modelu Chevrolet Cruze z roku modelowego 2010 z silnikiem diesla (wyprodukowanych w Korei), może wystąpić wyciek z przewodu paliwowego. Gdy taka sytuacja nastąpi może być wyczuwalny zapach paliwa, ponadto mogą wystąpić problemy z uruchomieniem silnika lub silnik może przestać działać.

W Polsce akcją przywoławczą objętych jest 415 samochodów wyżej wymienionego modelu.

Autoryzowane serwisy listami poleconymi zawiadomią klientów, którzy kupili samochody objęte kampanią, o uszkodzeniach, jakie mogą występować w ich samochodach. Ponadto klienci, którzy zakupili samochody objęte kampanią, zostaną wezwani do złożenia wizyty w autoryzowanym serwisie w celu sprawdzenia czy w ich samochodzie występuje ww. wada i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Renault ZOE - akcja serwisowa

Renault ZOE - akcja serwisowa

Aktualności 2016-03-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Denza 400 - chiński
Denza 400 - chiński "elektryk" od Daimlera
Chiński rynek motoryzacyjny jest bardzo chłonny, co wykorzystują producenci. Na dodatek nie obowiązują tam restrykcyjne normy dotyczące spalania, dlatego jest to idealne miejsce do sprzedawania starszych technologii przez zachodnie koncerny. Takim przykładem jest Denza 400, produkowany przy udziale Daimlera.