mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Możliwy wyciek paliwa w Cruzie

Możliwy wyciek paliwa w Cruzie

Posiadacze Chevroleta Cruze, pod maską którego pracuje jednostka wysokoprężna, będą wzywani do serwisów tej marki. Powodem jest możliwa usterka z wyciekającym paliwem.

Możliwy wyciek paliwa w Cruzie
Chevrolet Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modelu Chevrolet Cruze z roku modelowego 2010 z silnikiem diesla (wyprodukowanych w Korei), może wystąpić wyciek z przewodu paliwowego. Gdy taka sytuacja nastąpi może być wyczuwalny zapach paliwa, ponadto mogą wystąpić problemy z uruchomieniem silnika lub silnik może przestać działać.

W Polsce akcją przywoławczą objętych jest 415 samochodów wyżej wymienionego modelu.

Autoryzowane serwisy listami poleconymi zawiadomią klientów, którzy kupili samochody objęte kampanią, o uszkodzeniach, jakie mogą występować w ich samochodach. Ponadto klienci, którzy zakupili samochody objęte kampanią, zostaną wezwani do złożenia wizyty w autoryzowanym serwisie w celu sprawdzenia czy w ich samochodzie występuje ww. wada i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie brakuje

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie...

Premiery 2016-01-07

Renault ZOE - akcja serwisowa

Renault ZOE - akcja serwisowa

Aktualności 2016-03-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.