mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > NGK wyłącznym dostawcą świec do Fiatów z LPG

NGK wyłącznym dostawcą świec do Fiatów z LPG

NGK Spark Plug Europe została wyłącznym dostawcą świec zapłonowych do nowego silnika FIATA z fabryczną instalacją LPG, zasilanego benzyną i gazem, który znajdzie się w większości modeli producenta. Ze względu na normy EURO 5 NGK wybrała świecę ZKR7AI-8 wykonaną z metali szlachetnych, idealnie spełniającą wysokie wymogi procesu spalania gazu.

NGK wyłącznym dostawcą świec do Fiatów z LPG
Firma NGK jest jedynym dostawcą świec do nowych silników EasyPower Fiata, które posiadają fabryczną instalację LPG i mogą być napędzane zarówno gazem, jak i benzyną. Silnik 8V dostępny jest w wersji 1,2 oraz 1,4 l o mocy odpowiednio 70 i 77 KM, natomiast wersja 16V posiada 90 KM. Te modele silników będą zainstalowane w modelach: Panda, Cinquecento, Idea, Grande Punto i Bravo. Desygnowany Ecochic, w wersji 1,4 8V będzie również zasilał Lancię Musa i Ypsilon.

Do powyższych silników firma NGK będzie dostarczała świecę zapłonową ZKR7AI-8. Świeca ta perfekcyjnie odpowiada wysokim wymaganiom procesu spalania gazu, wynikającym z wysokich temperatur, jakie wówczas powstają, zwiększając ryzyko korozji – informuje firma NGK w komunikacie.

Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Aktualności 2017-11-20

Komentuj:

~Miłośnik samochodów 2012-01-25

radush bez urazy ale mam pytanie. Czy Fiat Tobie dał umowe o pracę czy płaci ,,od postu"...

~samochodziarz 2011-12-01

NGK? Do tej pory raczej kojarzyło się to z autami wyczynowymi lub z wysokiej półki. Jak widać - Włosi stawiają na jakość - i bardzo dobrze.

~radush 2011-11-29

Widać że Fiat do swoich samochodów wybiera to co najlepsze. Ale taki jest już Fiat, że swoje auta buduje na bardzo dobrych podzespołach, jak chociażby wspomniane tutaj NGK, które jest w swojej kategorii liderem. Tak więc o jakość samochodów z grupy Fiata nie ma się co martwić.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.